zdravím,

abych byla upřímná – závěr mého dne byl celkem na dvě věci, takže tak nějak nevím, co bych vám tu měla psát. nejspíš sami znáte ten pocit, kdy vás něco srazí na kolena a vy jste z toho pak jak hromádka neštěstí a říkáte si, že jindy byste se tomu zasmáli a hodili to za hlavu. jenže teď to nějak nejde. proč? v takových chvílích pochybuju o všem a nejraději bych se vším sekla, protože mám pocit, že se můžu snažit sebevíc a nikdy to nebude dost. říkám si, co by se dělo, kdybych s tímhle vším sekla.. pak se ale většinou objeví nějaký človíček, který vás dokáže podržet.. a pak další.. a já si říkám, že možná, ale vážně jen možná, to přeci jen za něco stojí. doufejme.

dost už ale pesimismu. 

dneska pro vás mám další z mých školních outfitů, který je strašně jednoduchý, obyčejný a pohodlný. do školy se totiž většinou oblékám hlavně pohodlně, protože kdo by se chtěl celý den v něčem škrtit, žejo. šortky už vám nemusím představovat, nosím je teď pořád, protože si jich chci ještě co nejvíc užít. i šátek se stal mým oblíbeným kouskem – dá se nosit na milion a jeden způsob a oživí každý outfit.
( šortky – Topshop, balerínky – Deichmann, tílko – Pimkie, šátek – tržnice, náušnice – Ebay, prstýnek – Rings&Tings )
na závěr vás snad už jen chci informovat o tom, že jsem se u holek z acupofstyle.com zapojila do soutěže o YSL kosmetiku, takže pokud se vám má fotka zalíbí, budu vděčná za každý hlas – zde.
Natálje

24 comments

Reply

V říši divů je nejlíp!

Reply

ten šátek udělal z jednoduchého outfitu neobyčejný, paráda!!! .-)

Reply

ten šátek je na tom super!

Reply

Super kombinace s tím šátkem! 🙂 Hezké 🙂

Reply

Ty jsi kráásnáá 🙂

Reply

asi byla nějaká blbá konstelace, protože mě dneska všichni neuvěřitelně srali (nejlepší byl děděk důchodce v pojišťovně, co s tím počítačem skoro ani neuměl, božeeeee, proč)

Reply

krásna 🙂

Reply

tvl jsi tlustá, tak nenos ty šortky

Reply

aha no 😀 tak když už je i velikost 25, 26 pro tlusťochy, tak to bych asi vážně měla zhubnout, abych se vešla do něčeho menšího že 😀 třeba taková dětská konfekce.. Hmmhmm 😀

Reply

Ježiši to je zase jednou chytrej komentář 😀 Natálje má nádhernou postavu, je to krásná baba! 🙂 Vůbec nevidím důvod, proč by nemohla nosit šortky, vždyť ji neuvěřitelně sluší! Kdyby si ona nemohla dovolit šortky, tak pak už skoro nikdo.

Reply

To už si děláš srandu fakt 😀 Nevidím důvod, proč by někdo nemohl nosit šortky, když se v nich cítí dobře, proč ne sakra. A Natálje je úplně normální štíhlá holka.

Reply

děkuju vám holky, moc! 🙂

Reply

Jo to samozřejmě znám, ale takové dny prostě jsou a nesmíš se tím nechat moc ovlivňovat 🙂
Zapojte se do Giveway a vyhrajte parfém od Guess! 2nd Giveway

Reply

Super kousky ♥

..já bych šátek použila k provlečení poutek, těch super kraťasů : )

Reply

Ten šátek je super!Krásně oživil outfit!

Reply

UK style :))

Reply

TY rozhodně za něco stojíš!! Takže hurá a nevzdávat se:o) Moc ti to sluší!

Reply

moc ti děkuju!

Reply

ten šátek je super !!

Reply

Šátek to opravdu moc hezky oživil 🙂 Já se také stále ještě nevzdávám šortek a nosím je teď neustále :))))
http://angellovely-things.blogspot.com

Reply

skvělý outfit, šátek to opravdu oživil 🙂

Reply

Naty, nevěš hlavu 🙂 vždycky tu je někdo, kdo tu pro Tebe je 🙂 :* hodně se mi líbí, jak jsi ten celkově jednoduchý outfit oživila tím šátkem, to se mi moc líbí :))

Reply

sluší ti to 😉

Reply

krása,šátek to hezky oživil!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *