zdravím,

tak to mám za sebou! sice mě to stálo plno nervů, zařizování a depresivních stavů, ale nakonec byl ples takový, jaký jsem si přála. měla jsem krásný šaty a boty, moje vlasy a pleť si daly jeden den pohov a tak mi Peťa mohla udělat opravdu krásný účes který si můžete prohlédnout na mém facebooku a líčení… dokonce jsem ani jednou nezakopla! no ale aby to nevypadalo tak idylicky, to bych ani nebyla já – povedlo se mi urvat ramínko u šatů! takže mi ho kamarádka ještě honem rychle přišívala, ač se teda silikon přišívá vážně blbě a asi třikrát zase prasklo :D. silou vůle jsem ho pak teda už nějak donutila, aby vydrželo celý večer, ale při nástupu jsem měla nervy vyvítekde.
hned další věc, na kterou jsem se těšila, jsou prázdniny. opravdu už nevím, kdo ten maturák tak šikovně naplánoval, ale díkybohu za to. sice jsem si slíbila, že za tento týden dodělám otázky z dějin výtvarné kultury a že si do čtenářského deníky doplním chybějící knížky. zatím to ale vypadá tak, že se buďto válím v posteli, koukám na seriály, učím se nanést si tekutou tvářenku, čtu si vaše články a vymýšlím ty mé a nebo se válím v přítelovo posteli a koukáme na Hvězdnou bránu. ale zítra už vážně začnu.
a jo – taky se mi tak trochu rozšířil seznam na mém jarním wishlistu. když ono má háemko tak krásný svetry! a taky jsem začala cvičit 2. level s Jillian a vůbec to není tak strašný, jak jsem všude četla. upocená jsem teda krapátko víc, ale zatím žiju a baví mě to!
na závěr bych vás ještě ráda o něco požádala. protože tento týden na skrz.cz opět působím jako módní guru, potřebovala bych od vás pomoc, která mě umožní dále recenzovat a vám, když budete šikovní, získat vouchery na útratu. jediné, co musíte udělat je to, že když si tady přečtete mé recenze, dáte jim like nebo k nim napíšete svůj názor na danou věc.
jak trávíte své dny vy?
Natálje

33 comments

Reply

Nat a i hned fotečku tebe sem :)..to mi nemůžeš udělat..já fb nemám :)))

Reply

Deny, až budu mít hezký fotky od fotografa, tak je sem určitě dám 🙂 … pokud na nich budu vypadat aspoň trochu normálně 😀

Reply

Tak to se těším! 🙂

Reply

já měla prázdniny minulý týden a taky jsem nic nedělala 😀 komu by se chtělo 😀 na maturiťáku jsi byla učesaná krásně! 🙂 taky mě to příští rok čeká 😀 a ty náramky vypadají úžasně!!

Reply

tak to sis ples určitě užila, ty náramky jsou dokonalé)

Reply

náramky sú boŽské! 😉
na plese si ale musela Žiariť 😉

je u mňa GiveAway alias pozvánka 😉

Reply

Beautiful Pics!

You got a great Blog.
Would you like to follow each other?
(On GFC and Bloglovin) Just let me know 😉
My Blog: Strike a Pose

Reply

ty bb creamy chci taky zkusit:)

Reply

Těším se na fotky. Účes jsem viděla na facebooku a vypadal nádherně 🙂

Reply

Tak to je hlavní, že sis ples užila. 🙂
S tím musli mi děláš chutě!

Reply

jé, také se těším na fotky 😉

Reply

Doufám, že uděláš z plesu článek 😉
Taky bych toho měla a chtěla hafo udělat a už je čtvrtek a neudělala jsem nic 🙂

Reply

jsem zvědavá na fotky:)
a s takovou tvářenkou bych to teda neuměla, nejsem moc zručná 😀

Reply

no taky mi to s ní zatím nejde 😀

Reply

Ty náramky jsou super..:)

Reply

krásne náramky 😉

Bola by som rada, keby si navštívila môj blog. Môžeš sa stať i mojou followerkou, čo by som sa veľmi potešila 🙂 – http://luciapodmanicka.blogspot.sk/

Reply

Zrovna taky cvičím s Jill a blížím se konci druhého levelu, snad už to dojedu :)Dneska jsem o shredu zveřejnila i článek. Moje motivace zase je, že si teď nekupuju žádný oblečení, protože co bych s ním dělala až pak budu taaak hubená :))

http://londie-for-more-beautiful-life.blogspot.cz/2013/02/30-day-shred-na-vlastni-kuzi-1level.html

Reply

já jsem si řekla, že si za odměnu pak koupím něco od VS 🙂 asi plavky nebo tak.

Reply

To s Jillian jsem si taky myslela, dokud jsem nezačala některé cviky nesnášet:D Teď cvičím 3. level a jsem zatím spokojená:) Tak držím palce!:)

Reply

tak kdybych říkala, že jí u toho cvičení neposílám neustále do háje, tak bych kecala 😀 taky už chci být ve třetííím..

Reply

Úžasné fotečky ! :))

gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

Reply

tie náramky sú božské 🙂

http://slyfestyle.blogspot.sk/

Reply

"v přítelovo posteli" vypadá, jako bys neuměla skloňovat 🙂 Co takhle "v přítelově posteli"?

Reply

je celkem vtipný vidět, že má někdo zapotřebí chodit na můj blog jen proto, aby mě tu poučoval o pravidlech českého pravopisu 🙂

Reply

Co je divného na tom, že si kromě obrázků všímám i textu?

Vzhledem k tomu, že píšeš pro různé magazíny a weby, tak bych u tebe znalost pravidel pravopisu očekávala (nemluvě o tom, že jsi v maturitním ročníku).

Reply

asi si neuvědomuješ, jak moc k smíchu jsi. divné je na tom to, že jediné, co jsi z celého mého článku okomentovala bylo toto.. a to jsem měla pocit, že jsem se tentokrát opravdu rozepsala 😀 a vtipné na tom je také to, že pokud bys můj blog opravdu četla, věděla bys, že "přítelovo" atd. píšu běžně – jsem zvyklá to tak říkat. to ale neznamená, že neumím pravidla českého pravopisu, milá zlatá 🙂 takže si laskavě strč ty tvé pohoršující a káravé řeči "jsi v maturitním ročníku" někam.

tohle je poslední komentář, ke kterému se vyjadřuji a zbytek zveřejňovat nebudu. takže si další komentáře o tom, jak jsem hrozná a jak nedokážu unést kritiku strč někam 🙂

Reply

Správně to není, ale chyba taky ne. Je to nářeční výraz, vím, že se to používá třeba v plzeňském kraji. Btw. fotka šatů tu není a mě by celkem zajímalo, k jakému účelu jsi potřebovala ta silikonová ramínka. Ta klasická k podprsence? Ta ve většině případů vidět jsou, strašně moc a je to asi milionkrát horší než přiznaná podprsenka. Tam, kde nemá být pod šaty podprsenka vidět, se taky nemá žádná nosit (maximálně silikonová samodržící, protože občas může působit absence podprsenky vulgárně). Pokud silikonová podprsenka nedrží/nevyhovuje kvůli větším prsům, je třeba zvolit jiné šaty. Silikonová ramínka jsou děs.

Reply

děkuju za vysvětlení, ale já tohle všechno vím 🙂 o ramínko od podprsenky se nejednalo. bylo to ramínko u šatů, které bylo ze sice ze silikonu, ale nebylo vidět, protože bylo polepené kameny. takže to ve finále vypadalo, jako když mám na rameni jen ty kameny 🙂 těžko se to takhle vysvětluje. až budu mít fotky od fotografa, určitě tady budou.

Reply

Aha, no, silikonová ramínka jsou na podprsenkách peklo, už jsem se chtěla leknout, že si to někdo, kdo se zajímá o módu, dobrovolně vzal. Já chápu, že nalepit na silikon kamínky je asi jednodušší a šaty to prodraží znatelně méně, než na pavučinkovou látku, která se tváří, že tam vůbec není, kamínky vyšít. 🙂 Já mám na silikon holt trochu averzi. Ale pochvala za to, že jsi vůbec volila ramínkové šaty, líp se v tom tančí, netřeba to neustále popotahovat a všelijak upravovat. 🙂

Reply

Moc se mi líbí ty náramky, odkud jsou prosím?
Když mám dělat něco do školy, mám hodně podobný program..:))

Reply

jsou z BornPrettyStore za pár korun 🙂

Reply

Doufám že bude samostatný článek na Benetint 😉

Reply

určitě bude 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *