zdravím,

pokud aspoň trochu sledujete situaci kolem krabiček krásy, určitě už víte o tom, že se Lady a Senza tým rozhodly spojit a vytvořit tak největší český boxík, kterému zůstane název Ladyboxu a logo a vzhled bude naopak ve stylu zaniklého Senzaboxu. abych byla upřímná, tak nadšená z toho zrovna dvakrát nejsem, protože mi Ladybox přišel po všech stránkách lepší a propracovanější, ale i přesto jsem hodně zvědavá na první společnou červencovou “Just Married” krabičku, která má být dle jejich slov plnější než kdy jindy. no, tak uvidíme… teď už ale k poslední Ladyboxí krabičce “za svobodna”!
když mi od Lady dorazil email s informací o tom, že červnový box bude mimo jiné obsahovat i produkt od Inglotu, který každá z nás upotřebí a balzám na rty od Figs & Rouge, byla jsem nadšená! no, přešlo mě to asi tak dvě minuty po tom, co jsem sundala víko již tradičně černé krabičky doladěné růžovým logem. začněme ale popořádku…
prvním a zároveň největším produktem, který mi padl do oka, byl 24 hodinový zklidňující hydratační krém od značky Mixa, která se před nějakým týdnem objevila ve většině drogeriích jako veliký hit. no a protože jí mám i já na svém “co-musím-vyzkoušet” seznamu, přišel mi tento krém s obsahem 8% glycerinu a s výtažky z růží vhod. zatím jsem ho vyzkoušela pouze na ruce, ale musím pochválit příjemnou konzistenci, jemnou a nevtíravou vůni a absenci alkoholu a parabenů. za mě tedy palec nahóru!
z balzámu na rty od Figs & Rouge jsem měla společně s pleťovým krémem největší radost, protože, jak už jistě dávno víte, jsem balzámový závislák. trochu mě sice ze začátku zaskočila kombinace aloe vera & mint, ale musím se přiznat, že mi zavoněl na první přičichnutí a i teď při psaní ho tu mám otevřený a občas si ho strčím pod nos 😀 jediné, co mu musím vytknout je nešikovné balení. netuším, jestli je to jen vadný kus nebo je to tak běžně, ale pokaždé ho otvírám asi tak půl hodiny.
posledním produktem v plném balení je tvářenka od Inglotu. když jsem si všimla u ostatních blogerek, jaké dostaly odstíny, trochu jsem se zalekla, aby mi náhodou nedorazil nějaký otřesný. no a co myslíte… dostal se ke mně odstín číslo 29. už při prvním pohledu na něj mi v hlavě vyskočilo slovo “cihla”, ale nechtěla jsem být pesimistická a sáhla po štětci, že jí vyzkouším a… ne, ne, ne, prostě ne! ten odstín je vážně příšerný, nesluší mi, nelíbí se mi a mám pocit, že nemůže slušet snad nikomu. takže tvářenku od Inglotu sice chválím, ale zvolený odstín nikoliv.
cestovní balení jsou v červnové krabičce hned tři, Salcura Topida sprej proti kvasinkovým infekcím, Kiss My Face antistresový sprchový gel s vůní borovice a ženšenu a nakonec tělové mléko Duck Island s vůní mandarinky a bergamotu, ale žádné z nich mě nezaujalo a ani je neupotřebím. Salcuru prostě proto, že jí nepotřebuju, antistresový gel mi vadí díky nepěnivé konzistenci a šílenému smradu borovice, no a tělové mléko smrdí naprosto stejně jako sprchový gel z minulého vydání – tedy jako osvěžovač vzduchu.
jako bonus navíc jsem našla mini verzi bělící pasty Kiss My Face, která se hodí a určitě jí vypotřebuju a pytlíkový vzoreček BB krému Ideália od Vichy v tmavé verzi, který mám doma v plném balení a v té světlejší. 
abych to tedy shrnula – z červnového Ladyboxu jsem snad poprvé spíše zklamaná než nadšená, protože ze sedmi produktů mi sedly pouze dva, a to pleťový krém a balzám na rty, ale protože jsou to věci, které jsem chtěla už dlouho vyzkoušet a stejně bych si je dříve nebo později pořídila, tak jsem ve finále spokojená.
co říkáte na toto vydání vy? které produkty vás potěšily a které naopak ne a jaký odstín tvářenky jste našli?
Natálje

16 comments

Reply

já měla odstín tvářenky 28, na oko se mi líbí, ale na tvář jsem ještě nezkoušela :). Upřímně, mě trošku Duck island a Kiss my face nazlobilo, protože to bylo skoro to samý, co v minulým boxu 🙂 Ale celkově jsem spokojená byla tojo…

Reply

já si myslím, že to bylo kvůli těm změnám 🙂 tak až budeš zkoušet, tak opatrně – hodně práší a hodně barví. já jsem přejela jen jednou lehce a stejně jsem byla jak Marfuša 😀

Reply

Hmm, ta cihlová tvářenka by se mi taky nelíbila. Už jednou byl v boxu podobný odstín a byla jsem ráda, že jsem se jí zbavila 😀

Reply

no já jsem jí už strčila na dno šuplíku a nechci o ní vědět 😀

Reply

Mixa krém by mě také potěšil 🙂 Takhle na fotkách vypadá ta tvářenka hezky, škoda že zvolili škaredý odstín. Myslím, že kdyby tam dali třeba nějaký růžový, byla by větší šance, že se bude líbit.

Reply

ono bylo více odstínů, ale dávali to asi náhodně a to je ten problém 🙁 kdyby byla personalizovaná nebo bysme si mohli vybrat, bylo by to bez problémů. a také si myslím, že kdyby zvolili jen nějakou hezkou růžovou, zavděčili by se valné většině 🙂

Reply

Vůně balzámu Figs & Rouge by se měla prodávat ve spreji, musela jsem to schovat, abych k tomu pořád nečuchala 😀

Reply

Krásne vecičky ste v tohtomesačnom LadyBox-e mali ! :3

GiveAway → http://blog-de-la-licorne.blogspot.sk/2013/07/giveaway-with-firmoocom.html

Reply

Podle mě byl tento Ladybox lepší než Senzabox, ale taky měl celkem dost velké mouchy.
http://www.deadlytrip.net/2013/07/ladybox-cerven-2013.html

Reply

tak to určitě! Senzabox byl pro mě opět nuda.

Reply

Původně jsem měla radši LB ale časem co jsem sledovala blogy, tak jsem se zamilovala do SB a ta druhá krabička mě přestala zajímat. Tohle vidím poprvé a jsem opravdu zvědavá!:)
Zvu tě na giveaway!:)
http://vendulajirmannova.blogspot.cz/2013/07/summer-giveaway.html

Reply

Si nemůžu pomoct, nějak nevím, jestli do krabiček jít nebo ne. Bojím se, aby se mi doma nezačalo kupit hafo kosmetiky, pro kterou nenajdu využití…
Bebe

Reply

Mně se moc líbí ten balzám 🙂

World By Bella

Reply

ten mixa krém mě zajímal 😀 tak snad vydrží a nezklame 🙂

Reply

jsem taky balzamovy zavislak, mam jich miliony 😀 a takze mi balzam udelal velkou radost a pak jeste rtenka co jsem v balicku dostala)

Reply

obsah mě také moc nenadchl :/ na tenhle odstín tvářenek jsem také úplně alergická 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *