zdravím,

trvalo poměrně dlouho, než jsem si tvářenky oblíbila, zvykla si na ně, a začala je nosit. momentálně jsem ale ve stádiu, kdy bych jich mohla mít doma stovky, a stejně bych měla pocit, že mi nějaký ten odstín stále ještě chybí. proto není žádným překvapením, že když jsem si vybírala z nabídky The Balm, vybrala jsem si právě jí.
po dlouhém zvažování a ujasnění si, že chci nějaký univerzálnější odstín růžové, jsem sáhla po DownBoy, která mě mimo jemně růžové barvy zaujala i svým krásným retro obalem. a retro, to já můžu. mimo krásného zevnějšku musím pochválit i kvalitu, bytelnost, šikovné magnetové uzavírání a menší zrcátko uvnitř. štěteček součástí balení není, ale to – aspoň pro mě – není žádné mínus. co se týče nějaké parfemace, tak ta je téměř neznatelná, typická pro většinu dekorativní kosmetiky.
teď už ale k samotným vlastnostem. obsah se zpočátku jeví jako hodně dobře slisovaný, není tomu ale tak. stačilo jedno klasické přejetí štětcem, a byla jsem růžová až za ušima. o tom, že po nanesení bych mohla směle konkurovat i Marfuše, ani nemluvím. k jemnému, přirozenému výsledku tedy stačí dvakrát, třikrát lehce poťupkat po povrchu tvářenky. samotná výdrž pak ale opravdu stojí za to, protože barva se i po celém dni téměř nehne.
abych to shrnula – DownBoy sice při nesprávném použití práší, pokud se s ní ale naučíte pracovat, vytvoří vám na tvářích moc hezký efekt, který drží jak přibitý. díky vysoké pigmentaci, a tomu, že stačí nanést opravdu jen trochu, vám vydrží věčnost, a jako bonus jí můžete využít i jako oční stíny. objednat si jí můžete zde, kde za 9,9 gramů momentálně zaplatíte 414,- korun.
znáte značku The Balm? co říkáte na jejich retro obaly? a vlastní nějaký jejich produkt? pokud ano, splnil vaše očekávání nebo nikoliv?
Natálje

18 comments

Reply

vypadá moc hezky a má roztomilý obal 🙂

Reply

The Balm miluju a mám toho od nich doma už celkem dost. Tvářenky a pudry jsou podle mě nejlepší. Prosím tě – tahle tvářenka je matná nebo lesklá?

Reply

tak hele – dala jsem jí pod světlo, a našla jsem tam úplně miniaturní třpytečky, takže úplně matná asi nebude. ale na běžném světle vůbec vidět nejsou 🙂

Reply

Poslední dobou po této značce dost pokukuji, hrozně se mi líbí jejich retro obaly a vypadá to, že i produkty samy o sobě budou kvalitní.. achjo, že by další položka na můj vánoční seznam..? 😀 🙂

Reply

těžko soudit podle jednoho produktu, ale minimálně ta tvářenka kvalitní je 🙂 a ty obaly jsou boží!

Reply

Přesně takový krásný odstíny hledám už dlouho!:) a tenhle vypadá nádherně 🙂

Reply

Radši mám Benefit. 🙂 Zuza.

Reply

já zase Benefit moc nemusím 🙂

Reply

pěkná, pěkná 🙂 já mám teď jejich pudr, zrovna jsem o něm psala, protože jsem z něj fakt nadšená. asi si pořídím tvářenku, ale tu z mama kolekce, ať to mám hezky sladěné 🙂

Reply

na pudr jsem už také četla chválu, a mama tvářenka je také krásná 🙂

Reply

Vypadá dost dobře :)) Obaly mě zaujaly :))

http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

Reply

vyzerá super 🙂 a magnetové uzatváranie mám najradšej 🙂

Reply

Ta tvářenka má moc pěknou barvu 🙂

Můj blog :http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/

Reply

Ten obal :-O, už jen proto bych to chtěla. A tvářenka má super barvu i na oči bych si ji dala 🙂

Reply

já, používat stíny, tak také. a ano, ty obaly jsou kouzelné, už jen kvůli nim bych chtěla snad úplně všechno 😀

Reply

obal je úžasný !

Reply

bože, ta je skvělá! :)) přesně takovou barvu bych chtěla!

Reply

vyzera to super! len ta cena 🙁

Pozyvam na NAJ giveaway o GUCCI RUSH,75ml. Tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/10/najlepsia-giveaway-ever.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *