zdravím,
dnešní článek bude věnovaný Lancome Beauty Institutu na Jungmannově náměstí v Praze, který jsem včera navštívila, a při té příležitosti si nechat udělat diagnostiku pleti a prohlédla si novinky. takže pokud vás to zajímá, čtěte dál.
první, co vás při vstupu napadne, je to, že jste právě vešli do kosmetického nebe. prostory jsou totiž naprosto nádherné, luxusní, laděné do elegantní bílé barvy, ozvláštněné všudypřítomnými vázami s bílými růžemi. během chvíle se mě ujala jedna z moc milých beauty advisorek, která mě Institutem provedla, a poté mě předala do rukou své kolegyně, se kterou jsme se daly do již zmiňované diagnostiky.
ta probíhala tak, že jsem odpověděla na několik otázek ohledně mé pleti, poté přístroj na základě mých fotek zkoumal, jak moc se má pleť leskne, nebo na kolik má nerovnoměrný povrch (rozumějte pihy, pigmentové skvrny nebo skvrny po akné). pomocí špachtlí (?) na fotce výše se zase díky přejíždění po tváři zjistila míra dehydratace pleti, rozšíření pórů atd. na závěr se dozvíte celkový výsledek. já jsem například zjistila to, že mám naprosto ukázkovou smíšenou pleť, tedy mastnější t-zónu a suché tváře. ta suchost mě celkem překvapila, vyšlo mi totiž asi 40%, což bych vůbec nečekala. vždy jsem totiž žila s tím, že je má pleť spíše mastnější. cena diagnostiky je, tuším 550,- korun, pokud si ale něco zakoupíte, máte ji zdarma.
na závěr jsem si ještě prohlédla několik produktů, ale především novinky, jako například Lip Lover, o kterém jsem vám psala zde, make-upy Miracle Air de Teint a Teint Miracle, permanentní řasenku Cils Tint, která vám má bez odlíčení měla vydržet až tři dny, a Visionnaire multikorekční krém, o kterém tu brzy také uslyšíte, dostala několik vzorečků, a návštěva byla u konce.
asi nemusím dodávat, že se mi v Institutu moc líbilo, proto bych tímto chtěla celému zastoupení moc poděkovat. pokud by vás zajímalo více, všechny služby, ceny i otevírací dobu najdete na oficiálních stránkách zde.
byli jste někdy na diagnostice pleti nebo něčem podobném? zaujala vás některá z novinek?
Natálje

21 comments

Reply

Po mně tam za diagnostiku chtěli 600,- Kč, které jsem platila, i když jsem si něco kupovala… zvláštní.

Reply

tak možná je to 600,- už si to přesně nepamatuji. a s tím placením… mně tohle řekla paní (slečna?), která mi dělala tu diagnostiku. třeba je to teď nově 🙂

Reply

Moc hezky, diagnostika by me docela zajimala:)
Giveaway

Reply

určitě to stojí za vyzkoušení 🙂

Reply

Ach! Bílé růže, bílé prostředí. ♥ Lancome opravdu nezklame.

Reply

Já jsem jednou dostala dárkový poukaz na diagnostiku pleti a líčení, ale nic moc… Ta paní to chtěla mít evidentně rychle odbyté, takže za půl hodiny jsem byla venku.
Jinak moc pěkné, musela ses tam cítit jako v ráji 🙂

http://poctenickospetou.blogspot.cz/

Reply

Vypadá to tam hrozně pěkně, strašněmě lákají Lip Loverr :3

Reply

určitě stojí za vyzkoušení, jsou moc příjemné, a ani ta cena není nijak přemrštěná 🙂

Reply

Hezky, taky by me přesně zajímalo jakou mam pleť, myslím, ze mam smíšenou ale třeba by mi tam řekli něco jiného 😀

Reply

mě to docela překvapilo, že mám vlastně sklony k suší pleti. i když musím říct, že mě to párkrát napadlo. ono totiž stačí, abys například suchou pleť ještě více přesušovala produkty na mastnou pleť, a hned se ti mastit začne.

Reply

Lancome miluju 🙂

Reply

Já chci takyyyyyyyy 😀

Reply

Strašne som zvedavá na tú permanentnú riasenku. 🙂

Reply

ta mě také hodně zajímá, i když si nejsem jistá, jestli bych zvládla spát s řasenkou. ještě když nejsem jedna z těch, kterým stačí přirozený vzhled s jednou vrstvou.

Reply

Ja som bola na diagnostike raz (nie v Lancome) a vobec mi teda nevysla 🙁

Reply

a kde jsi byla? určitě zkus ten Lancome 🙂

Reply

Dříve jsem tam chodila pravidelně na kosmetická ošetření a bylo to vážně super! Z produktů miluji oční Visionnaire a aktuálně prahnu po novinkovém krému této produktové řady. Co se mi líbí, je obsluha v Institutu. Kdykoliv jsem přišla, byť bez úmyslu nákupovat, obsluha byla naprosto úžasná!

Reply

na krém tu bude v průběhu dvou týdnů recenze 🙂

Reply

Já tedy nevím, ale přijde mi, že je české zastoupení Lancomu dosti opožděné co se představování novinek týče, takový liplover je možná nejnovější výrobek, ale nikoli nějaká novinka, prodává se již více jak 3 měsíce.

Reply

ano, nějakou chvíli se už prodává 🙂

Reply

ono asi není od věci si na tu diagnostiku pleti zajít, protože člověk pak může zjistit, co vlastně dělá špatně, když ho něco trápí a ne a ne se toho zbavit. je to tam opravdu krásné 🙂 od Lancome bych jednou chtěla vyzkoušet jejich krém Dream Tone – měla jsem vzoreček a jsem z něho úplně unešená 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *