zdravím,

většina vás, mých pravidelných čtenářů, určitě již ví, že tvářenky jsou má závislost, a zároveň také jedna z věcí, do kterých si ráda zainvestuji. až do nedávna byste tedy u mě drogerkové kousky nenašli, měla jsem Too Faced a M.A.C, a stačilo mi to (prozatím :D). pak jsem si ale přečetla několik jásavých recenzí na zapečené tvářenky Milani, a než jsem se nadála, jedna mi skočila do nákupního košíku, a o pár dní později přistála u mě doma. a jaký mám na ní názor?
přečetla jsem si nespočet názorů, že obal není vůbec hezký, že je laciný, nekvalitní a já nevím co. a já vůbec nechápu proč. mně naopak přijde líbivý, decentní, bytelný, a navíc je zlatý, a zlatou já prostě můžu. balení v sobě, kromě produktu, ukrývá ještě zrcátko a štěteček, což jsem vám zapomněla vyfotit, protože ani jedno z toho nepoužívám, a mně osobně to tam přijde i zbytečné, ale jako taková erární pomůcka na cesty… dá se. z nespočet odstínů jsem si vybrala Dolce Pink, která je přirovnávaná k Orgasmu od Narsu. pokud tedy víte, znáte, máte asi jasno, pokud ne… tato tvářenka je totiž tak trochu jako chameleon. v balení se zdá jako hezká, neutrální, zmrzlá růžová se studeným podtónem a stříbrným shimmerem, po nanesení na tvář se ale přetransformuje do o krapet tmavší, teplé růžové s droboučkými růžovými třpytečkami. protože jsem si před objednávkou ale projela google, výsledek mě nepřekvapil, a jsem s ním moc spokojená.
vyzdvihnout musím i fakt, že na to, že se jedná o zapečenou verzi, nemusíte štětcem pomalu vydřít dno, abyste získali přijatelné množství produktu. a i s výdrží je na tom skvěle, bez starostí vydrží od rána až do večera.
sečteno, podtrženo – já nemám co bych tvářence vytkla. naopak mě svou kvalitou i hezkým odstínem mile překvapila, proto si časem určitě nějaký další odstín přikoupím, a vám jí mohu s klidným svědomím doporučit. seženete jí například zde, kde za 3,5 gramu zaplatíte 149,- korun.
znáte zapečené tvářenky Milani? vyhovují vám? který odstín máte doma?
Natálje

19 comments

Reply

Tvárenky Milani poznám a mám doma presne tento odtieň. Používam ju rada, ale nie často, pretože na mňa je až veľmi trblietavá 🙂
http://bynicka.blogspot.sk/2014/10/polievkovy-festivalsoup-festival-2014.html

Reply

mně to vyhovuje, nemusím pak už používat rozjasňovač 🙂

Reply

Od Milani znám jen takové ty růžičkové tvářenky. Tahle vypadá moc pěkně a mě se to balení taky líbí 🙂
Blog by Veru

Reply

nad růžičkami jsem také přemýšlela, možná příště 🙂

Reply

táto vyzerá úplne super 🙂

http://www.beautiful-savage.blogspot.sk

Reply

Ta vypadá velmi dobře :))

http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

Reply

Já mám doma Berry Amore a je naprosto skvělá, velmi kvalitní tvářenka. 🙂

Reply

Vypadá moc hezky 🙂

Reply

Zatiaľ som od Milani nič neskúšala, ale dala by som si povedať. Len neviem, aký odtieň by som si vybrala, lebo doma mám už slušnú zbierku, ktorú nikdy neminiem 🙂

Reply

Tvářenky od Milani mě také už dlouho lákají a ten obal se mi moc líbí a vypadá podle mého názoru luxusně 🙂 Tak třeba si s ní udělám radost na Vánoce… 🙂

http://kiss-beauty.blogspot.cz/

Reply

taky mám, ale jiný odstín 🙂
jsou super 🙂

http://gethealthyandfitwithus.blogspot.cz/

Reply

moc se mi líbí odstín, milany tvářenky mám také na wishlistu 🙂
Once Upon a Time

Reply

Uvažuji nad koupí Luminoso odstínu, už jsem na ně četla tolik chváli, že se snad konečně rozhoupu 😀

fashionbeautyloverxy.blogspot.com

Reply

tenhle odstín se mi také líbí 🙂

Reply

Já má Red Vino a nepoužívám ji vůbec, nesluší mi a ty třpytky mi tam vadí:(

Reply

nevím, jak jsou na tom ostatní odstíny, ale tady u toho na tváři ty třpytky ani nezaznamenám, pokud to vyloženě nezkoumám. na světle je vidět akorát shimmer, takže funguje i jako rozjasňovač, ale nějaké obří fuj třpytky ne 🙂

Reply

Já mám doma Luminoso a používám ji každý den, asi fakt nejvíc. I ty dražší jsem už tak nějak odsunula. Tahle mi vyhovuje dokonale.

Reply

nad tímhle odstínem jsem také bloumala 🙂

Reply

Je pravda, že ten obal mě taky moc nezaujal, laciný mi sice nepřipadá, ale je takový bez nápadu. Odstín tvářenky je však velmi pěkný.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *