zdravím,

korektor je jedním z produktů, bez kterého se při svém každodenním líčení neobejdu. pleť nemám bez chybičky a kruhy pod očima mě občas také trápí, proto od korektoru požaduji dostatečné krytí ale zároveň přirozený vzhled, světlý odstín a výdrž. Catrice je mým oblíbencem již několik let a i přesto, že má své mouchy, nenarazila jsem na lepší. to se teď ale mění a “kamufláž” se bude muset o své místo na slunci podělit s HD korektorem od NYXu.
concealer má balení alá lesk na rty, tedy tubičku s houbičkou, se kterou poté nanášíte produkt na obličej. někomu to může přijít neestetické, já si ale myslím, že pokud se dodržuje určitá hygiena a houbička se nenechá někde válet, tak to snad ničemu nevadí. po vzhledové stránce je obal jednoduchý, průhledný, s černým víčkem a popisky, bytelný a za mě má palec nahoru. 
protože s korektory tohoto typu nemám dobré zkušenosti, byla jsem plná očekávání, jak si povede NYX. překvapil mě už svou konzistencí, která je sametově krémová a i přes to, že je více jak středně krycí, tak i velmi lehký, a to tak, že během chvíle přilne k pleti a stane se takovou vaší druhou, lepší a krásnější, pletí. nedokonalosti máte zakryté ale přesto máte pocit, jako byste žádný vylepšovák nepoužili. 
HD není oproti Catrice tolik suchý, naopak se mi zdá, že je lehce hydratační, nezvýrazňuje suchá místečka, nezalézá do vrásek, do pórů, neslévá se do mapek a nehrozí, že byste s ním dosáhli maskoidního efektu. výdrž je více než uspokojující a s přehledem vydrží do večerního odličování.
závěrem musím říct, že ať přemýšlím jak přemýšlím, korektoru nemám co vytknout. nejsvětlejší odstín CW 01 je navíc opravdu světlý, a tudíž vhodný pro všechny dcery ředitele vápenky, jako jsem já. objednat si ho můžete například zde a to do 200,- korun.
znáte? používáte? pokud ne – který korektor je vaše stálice?
Natálje

13 comments

Reply

Můj oblíbený. Teď se pomalu blížím ke dne a přemýšlím, zda tedy budu kupovat znovu ten stejný a nebo půjdu do něčeho jiného. Babo raď…

Reply

jako, nemůžu si pomoci, ale ty fotky jsou tak přenádherné! 😀 vážně úžasná kvalita.

Reply

moc děkuju, na fotkách si dávám záležet 🙂

Reply

Tak na tenhle se určitě kouknu až půjdu příště do Douglas (snad ho v Ostravě budou mít). Já mám doma už podruhé korektor Affinitone akorát na zimu je na mě dost tmavý… 🙂

Reply

na ten jsem kdysi také koukala a také by na mě byl tmavý. NYX je světlejší 🙂

Reply

Taky ho mám ráda a podle mě patří k tomu nejlepšímu, co se korektorů týče, z drogerkové kosmetiky 🙂
My Make-up Store

Reply

s tím souhlasím 🙂

Reply

najlepšiii ale už mi došiel 🙁

Reply

Moje stalice je Prolongwear od MAC 🙂 Uz nechci nic jineho 😀

LENNY MALI .com

Reply

ten jsem zkoušela a je super! 🙂

Reply

Ja som bledá ako smrť, takže sa po ňom rozhodne mrknem 🙂

Srdečne ťa pozývam na *GIVEAWAY*

Reply

vhodný pro všechny dcery ředitele vápenky 😀 tak to mě pobavilo 😀

Reply

Teda, vypadá výborně! :O 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *