zdravím,

i když podzim není zrovna dvakrát moje oblíbené období, když přijde na nakupování oblečení na novou sezónu, jsem vždycky nadšená. baví mě prohlížet si e-shopy, katalogy, časopisy, blogy, baví mě si psát seznamy, vytvářet wishlisty a málo kdy se stane, abych šla nakupovat s tím, že nevím co chci. a protože zítra začínají Dny Marianne, na které se chystám, dneska vám ukážu, s čím bych ráda odešla…
úplně na vrcholku mého “tohlenutněpotřebuji” listu byste našli hnědou kožešinovou vestičku, kterou sháním už od té chvíle, kdy mi ta moje stařičká odešla po čtyřletém intenzivním nošení do věčných lovišť. vyhlédnutou jí mám v háemku a pevně doufám, že s ní zítra i odejdu.
pochopitelně bych to nebyla já, kdybych opět nepotřebovala nechtěla nějaké boty. po létu, kdy se mi úspěšně dařilo nosit boty i jiné barvy, než jen černé, jsem usoudila, že je ten správný čas to posunout o level výš i ve zbytku botníku. rozhodla jsem se pro hnědé a kromě těch z obrázku, které jsou z Deichmannu, mám v hledáčku ještě jedny z háemka. vlastně spíš dvoje… 
kabelky jsou další moje úchylka, a tak když jsem se teď několika nenošených zbavila, musela jsem mou sbírku pochopitelně doplnit. kabelku z Deichmannu mám dokonce už doma a musím říct, že jsem z ní nadšená. není tak velká, aby mě z ní po chvíli bolela ruka nebo rameno, přitom se tam kromě toho nejnutnějšího vejde i něco navíc.
jako v létě skupuji šaty, po zbytek roku jedu svetry a cardigany. na milost jsem kromě barevných bot vzala i světle modré džíny a nějaký teplý šál se zajímavým vzorem by se mi také hodil.
co máte na seznamu vy? chystáte se na Dny Marianne? 
Natálje

12 comments

Reply

Tak přesně takový šedý svetr mám z H&M a černý cardigan ze Zary. Hrozně jsem se těšila na podzim až je budu moci nosit. Na wishlistu mám nějaká basic trika – musím dopnit zásoby, nové jeansy a kotníčkové boty. 🙂 Tak snad zítra ulovím na dnech Marianne!

Reply

tak snad seženeš vše, co potřebuješ! 🙂

Reply

Také se chystám na tyto každoroční nákupy – letos už potřetí. Mám v plánu ulovit nějaké podzimní boty, černé džíny a třeba nějaký hezký svetřík nebo tričko.

Reply

já jsem byla loni poprvé a letos mi tahle akce přišla opět akorát vhod 🙂

Reply

Pěkný wishlist! Vestička vypadá super!

Reply

Pěkný wishlist, takové jednoduché základní kousky, brala bych to všechno 🙂 A ta kabelka je nádherná!

Reply

v nákupu základních kusů oblečení se poslední dobou vyžívám. doladím je nějakým zajímavým doplňkem – třeba tím šálem a víc není třeba 🙂

Reply

Svetry/cardigany POTŘEBUJU taky i ty rifle 🙂

Reply

Ten cardigan mám z HM a miluji ho 😀

Reply

Super kúsky, v mojom wishliste sú veľmi podobné veci 🙂

Reply

každoročně na podzim sháním nějaké pěkné boty, svetříky, šály… nějaký ten sponzor by každopádně také nebyl od věci 😀

Reply

Moc krásné věci:) ta vestička vypadá skvěle, určitě se bude dobře kombinovat jak k barevným tak jednoduchým kombinacím. Strašně moc se mi líbí ty barevné náramky a šála. Carrdiganů je teď všude plno, ale zatím jsem neměla štěstí a nesehnala takový, co by se mi hodil do šatníku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *