Jak už název napovídá, v dnešním článku se bude “soutěžit”. Před nedávnem jste na mém blogu mohli vyhrát 3D korekční vyhlazující make-up z řady Dermablend od značky Vichy a i tentokrát bude v hlavní roli tento produkt.  
Dostala jsem nabídku, že mohu vybrat pět z vás, kterým bude zaslán produkt právě z řady Dermablend, která je určená na problematickou a aknózní pleť, a to dle vašeho vlastního výběru. 
Pravidla jsou tentokrát úplně jednoduchá: Napište mi, jak a s čím vám 3D korekční vyhlazující make-up pomohl
Ty nejlepší příběhy vyberu v sobotu 11. 6. 2016! Hodně štěstí! 

6 comments

Reply

Nepoštěstilo se mi tento make-up vyhrát v tvé soutěži, ale nedalo mi to a koupila jsem si ho sama. Jednou za pár týdnů se mi pleť splaší, taky "zaúřaduji" já a pupínky si nípám, takže vypadají ještě hůř, déle se hojí a zůstane mi po nich delší dobu jizva. Tento make-up mi vyhovuje svým krytím, když spěchám, nemusím už používat ani korektor, vypadá přirozeně, žádný efekt masky a když mám dlouhý den a jdu si po práci ještě někam sednout nebo se pobavit, nemusím ho nijak upravovat, prostě drží na svém místě.
scruffy@seznam.cz

Reply

Milujem tvoje fotografie, tá neskutočná energia, ktorá z nich vyžaruje ♥

|SYDNEY SLEEK|

Reply

Prezentace tohoto makeupu mě nadchla, tak jsem se rozhodl, že ho vyzkouším. Musím uznat, že je to opravdu ten nejlepší makeup, jaký jsem kdy zkusil. Hodně trpím na rozšířené póry a problematickou pleť, a tohle byl první makeup, který mi stav pleti nejen nezhoršoval, ale přišlo mi, že i trochu léčí. A co se mi na něm líbí úplně nejvíc je, že nezalézá do pórů a opticky je maskuje, takže pod něj ani nemusím používat bázi. Pomyslnou třešničkou na dortu je celodenní výdrž, i v opravdu horkém počasí.
josefnovobilsky@gmail.com

Reply

S tímto make-upem zkušenost zatím žádnou nemám, takže nemůžu hodnotit a komentovat.
Mám smíšenou pleť, takže bych ho moc ráda zkusila. 🙂
E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz

Reply

Bohužel jsem ještě žádný make-up od značky Vichy neměla možnost vyzkoušet, asi hlavně proto, že jsem takový stýček Skrblík a když vybírám nový make-up, tak se vždy snažím najít ten nejlepší v kategorii těch levnějších. Vzhledem k tomu, že už léta mám hodně mastnou aknózní pleť, která se už asi nikdy v krásnou pleť bez pupínků nezmění, a taky proto, že jsem se setkala snad už se všemi druhy akné, od toho nejlehčího po to nejhorší, tak se poslední dobou snažím používat jen lehké BB krémy, které mou pleť tolik nezatíží a vypadají přirozeně. Nedávno jsem se dozvěděla o tomto make-upu od Vichy a to, co slibuje, mě opravdu nadchlo. Navíc je bez parabenů a říká, že neucpává póry a má prý dlouho vydržet, tak proč bych ho vlastně nezkusila 🙂
hafiky.haf@seznam.cz

Reply

Už neskoro na súťaž, ale pomáha mi vždy keď sa mi výraznejšie zhorší pleť. Pupienky mám skoro stále, ale keďže chcem pleť nechať dýchať, tak makeup používam naozaj len vtedy, keď je to fakt strašné. Vtedy siaham po tomto zázraku a naozaj sa mu podarí zakryť skoro všetko :).
juliadreams@centrum.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *