V dnešní recenzi bych vám ráda přiblížila jeden multifunkční produkt od značky Makeup Revolution, a to Shimmer Brick v světlejší variantě Radiant. Ten obsahuje celkem pět různých odstínů, které můžete použít buďto každý zvlášť, nějakou jeho část nebo smíchat všechny dohromady a použít je jako rozjasňovač, bronzer nebo třeba oční stíny. 
Samotné balení sice nikterak nenadchne, ale ani neurazí. Každopádně je bytelné, takže se vám nestane, že by vám víčko zůstalo v ruce. Jak už jsem zmínila, jedná se o světlejší variantu, která obsahuje nádherný zlatavý, růžovo-meruňkovo-zlatavý, světle měděný, hnědo-zlatý a tmavě hnědo-měděný odstín. Všechny bez výjimky jsou úplně nádherné, lesklé s jemnými třpytečkami, máslovité, perfektně pigmentované a téměř neprášivé. 
Na tváři vypadají překvapivě přirozeně a nikterak nebijí do očí, takže nehrozí, že byste na tváři měli nevzhledný třpytivý pruh, jak se u některých produktů stává. Přes den se nikam nevytrácí, neztrácí na intenzitě ani nedělají jiný druh neplechy. Do večerního odličování vydrží přesně v takovém stavu, v jakém jste si produkt ráno nanesly.
Sehnat ho můžete klasiky na e-shopu nebo ve vybraných drogeriích Rossmann, kde jsem ho tuším také zahlédla, a to za 149,- korun. Seznam všech prodejen najdete tady.
Co vy a multifunkční líčidla? Líbí se vám nebo máte raději každý produkt zvlášť? 

7 comments

Reply

Moc děkuji za tip určitě se po tomto produktu v drogerii mrknu.
Můj blog: Beauty by K.

Reply

No jako sice balení není nic moc, ale ty odstíny vypadají dost dobře 🙂
Miska blog

Reply

Balení je sice obyčejné, ale samotný produkt je fakt super 🙂

Reply

Jako rozjasňovač musí být parádní 🙂

Reply

povedala by som na prvý pohlad, že to bude prášiť jedna radosť, ale ako ich máš na ruke, tak som prekvapená 🙂 vyzerajú krásne maslovo a sýto 🙂
MakeUpByVeo

Reply

Taky jsem byla překvapená, jak super tahle věcička je 🙂

Reply

Makeup Revolution produkty mám veľmi rada a po tomto produkte som už pokukovala, tak neviem, možno pri najbližšom nákupe skončí u mňa:)

Saja Frey blog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *