Sice krapet se zpožděním, ale i tak bych vám dnes ráda napsala své poznatky o novinkách od značky Rimmel, které se mi před časem dostaly do rukou. Řeč je o konturovací paletce, krémové tvářence a rtěnkách The Only 1 a The Only 1 Matte.
Jako první se mi do rukou dostala konturovací paletka v odstínu 002 Coral Glow, na kterou jsem se původně i nejvíce těšila. Ta se skládá z rozjasňovače, konturovacího pudru a tvářenky. Rozjasňovač i tvářenka vypadají moc hezky a nositelně, to samé ale bohužel nemůžu říct i o konturovacím pudru, který má teplejší podtón a obsahuje drobné zlatavé částečky. Zklamaná jsem i z pigmentace, která je výrazně slabší a při aplikaci je třeba do produktu sáhnout hned několikrát. Samotná výdrž je pak už celkem slušná, takže pokud někdo s konturováním teprve začíná a teplé tóny mu nevadí, určitě ocení, že se mu to jen horko těžko povede s množstvím přehnat. 
Cena: 199,- korun
Další z novinek je krémová tvářenka; ta se ke mně dostala v nádherném mauve odstínu s názvem 004 Regal Rose. Ten obsahuje jemný shimmer, který na pleti zanechává velmi pěkný, přirozený a svěží odlesk. Konzistence je – překvapivě – krémová, po nanesení se ovšem “přetransformuje” do pudrové podoby. Aplikace je jednoduchá, rychlá, tvářenka nijak neflekatí ani nevytváří mapy a drží jako přibitá. Bonusem je lehké, skladné balení, které si můžete vzít kamkoliv s sebou.
Cena: 169,- korun
A celou recenzi zakončíme tím nejlepším — rtěnkami The Only 1 v krémové a matné verzi. K otestování jsem dostala odstíny 110 Leader of The Pink, což je “barbie” světle růžová, 210 Mauve-Ment v mém oblíbeném mauve odstínu a 610 High Flyer, která je oproti 210 výraznější a do červeno-vínova. Rimmel rtěnky vždycky uměl a tyto nejsou výjimkou; všechny do jedné jsou na rtech velmi příjemné, krémové, syté, vysoce pigmentované, nezalézají do vrásek, nedrolí se, nevysušují a dlouho vydrží. Kdybych měla zhodnotit odstíny, pak by u mě jednoznačně vyhrála dvěstědesítka, naopak odstín 110 je pro mou osobu absolutně nenositelný a nelíbivý. 
Cena: 169,- korun
110, 610, 210
Pokud bych vám měla doporučit jeden jediný produkt, pro který si do drogerie určitě zajít, pak by to byly právě rtěnky The Only 1, které se Rimmelu opět povedly. Krémová tvářenka je sice také skvělá, ale i přesto raději sáhnu po klasické pudrové a konturovací paletka? Ta zřejmě poputuje o dům dál.
Jak novinky zaujaly vás? Také máte Rimmelácké rtěnky nejraději?

10 comments

Reply

Nádherně nafocené produkty! 🙂 Na některé kousky mám zálusk.

Reply

Děkuju! 🙂

Reply

Já jsem četla na ty rtěnky samé negativní ohlasy, tak nevím. Jasně každému vyhovuje něco jiného. 🙂 Ale ty rtěnky mě také velmi zaujali hlavně i svými odstíny. 🙂
Giveaway Saloos

Reply

Nejjednodušší bude, když si je zajdeš do drogerie vyzkoušet 😉 Já osobně mám ale rtěnky od Rimmelu nejraději.

Reply

Only 1 rtěnky mám myslím 4 z klasické řady a jedno Only 1 matte … rtěnky Rimmel umí 🙂 .

Reply

Souhlasím! 🙂

Reply

líbí se mi ta světlá rtěnka 🙂
JANNIEBEL

Reply

Ty rtěnky mě také lákají 🙂

Reply

Rtěnka 210 je dokonalá, kouknu se po ní. Konturovací trio jsem viděla zatím jen ve dvou nebo v jednom odstínu, vypadá krásně. Oceňuji matnou tvářenku, kterou obsahuje 🙂

Reply

Ach! Ty rtěnky!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *