Pokud bych měla říct, co mám na spolupracích nejraději, byla by to setkání. Člověk má díky nim možnost poznávat nové lidi se stejnými zájmy, ale také značky a její zástupce, se kterými si vyměňuji e-maily a kteří mi posílají všechnu tu kosmetiku na otestování, kterou bych nebýt blogu třeba nikdy nevyzkoušela. 
Paradox je, že ne vždycky se mi povede nějaké takové akce zúčastnit. Když mi tedy dorazila moc milá pozvánka na produktovou snídani s Mary Kay, řekla jsem si, že škola a seminární práce pro jednou počkají.
Hned po příchodu a přivítání jsme si mohly vybrat z nabídky několika druhů dobrot v sladké i slané verzi, které nejen že úžasně vypadaly, ale také výborně chutnaly. Já osobně jsem, nepřekvapivě, sáhla po té největší prasárně v podobě “pusinky” s krémem a malinami, obložené bagetce a mini dortíčku. 
Vybavené plnými talíři jsme se usadily, abychom si vyslechly krátké představení jarních novinek, mezi které patří nová řada na čištění pleti Clearproof, z níž mě zaujala především hloubkově čistící maska s aktivním uhlím, které má schopnost na sebe vázat nečistoty jako magnet, limitovaná edice paletek očních stínů ve dvou barevných provedeních, olejového lesku na rty a laků na nehty ve třech odstínech s názvem Light, Reinvented, inspirovaná pastelovými barvami a toaletní voda Eau so Cute, která má ten nejroztomilejší flakónek na světě a podle které se také odvíjel náš dress code
Všechny novinky vám po otestování blíže představím v samostatném článku.
Novinky jsme si mohly očichat, vyzkoušet nebo se jimi dokonce nechat nalíčit šikovnou slečnou make-up artistkou, která měla co se týče samotných produktů neuvěřitelný přehled a zkušenosti.
Z produktové snídaně jsme odcházely nejen obohaceny zajímavými informacemi a s plným žaludkem, ale také s plnými rukami. Kromě novinek na otestování jsme dostaly spoustu krásných dárečků jako například květiny nebo deku, která je součástí charitativního projektu, který Mary Kay podporuje. 
Tímto bych chtěla zastoupení ještě jednou moc poděkovat za pozvání i ony dárečky, které mi udělaly velkou radost.
Líbí se vám jarní novinky? Která vás zaujala nejvíce?

8 comments

Reply

Juuuuuu ! To vypadá nádherně. Mrzí mě, že mi to nevyšlo :(.

Reply

Snad to klapne příště Leni! 🙂

Reply

Vypadá to parádně! 🙂 Já jsem si říkala, co je ta "mašlička" zač, ale parfém bych v tom nehledala.. Je to vážně roztomilost 🙂

Reply

Značku znám, produkty má tato značka dobré, ale nelíbí se mi ten styl distribuce, náborování a tak. Zvu tě k mé soutěži.
http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/2017/04/giveaway-jarni.html

Reply

To chápu, ani já z toho nejsem zrovna dvakrát nadšená 🙂

Reply

jeeej,tak to je super že aj vy máte raňajky s Mary Kay 🙂
MakeUpByVeo

Reply

Krásné! Moc se mi líbí obal té vůně 🙂

Reply

Akce musela být super! Na článek o novinkách už se těším 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *