V dnešním článku vám představím novinkovou kolekci laků na nehty s trošku krkolomným názvem od značky L´Oreal Paris; je jí Color Riche Le Vernis Á L´Huile. Tato kolekce obsahuje celkem šestnáct různých odstínů, které jsou především v tělové, růžové a rudé škále barev. Mně na otestování dorazily 442 Coral Trianon, 556 Grenat Irrévérent a 110 Crystal.
Co se týče balení, tak ta má L´Oreal Paris z drogérkových značek jednoznačně nejhezčí a výjimkou nejsou ani tyto laky, které působí luxusním a kvalitním dojmem. I štěteček je jeden z těch lepších; je tak akorát dlouhý, hustý, plochý a široký, takže se s ním skvěle pracuje, nepouští chlupy, nepruhuje ani nenanáší nerovnoměrné vrstvy. Konzistence je u obou laků poměrně hutná, ale ne tak, aby se lak zbytečně táhl nebo měl tendence rychle vysychat. Plného krytí dosáhnete po nanesení druhé vrstvy, pokud si na něj ovšem nepotrpíte, vystačíte si i s jednou. Co se týče právě toho krytí, velmi mile mě překvapil korálový odstín, který mi u jiných značek i ve dvou vrstvách stále prosvítal a dělal pruhy.
Co se mi všeobecně na lacích od L´Oreal Paris líbí je to, že si s nimi zvládne perfektně nalakovat nehty snad i ten největší nešika a i když se vám bezprostředně po nalakování zdá, že je nějaký ten nehet nerovnoměrný, než lak zaschne, stihne si vše “sednout”. Pochválit musím právě i to schnutí. Mám ve zvyku si lakovat nehty pár hodin před spaním a nespočetně krát se mi stalo, že i když nehty vypadaly suché, ráno jsem se probudila s otisky. To u těchto laků nehrozí, jelikož schnou opravdu bleskurychle. V pěkném stavu vám vydrží plus mínus pět dní.
Pořídit si je můžete ve všech běžných drogeriích jako je Teta, DM nebo Rossmann, a to za 139,- korun.

Která drogérková značka má podle vás nejlepší laky na nehty? Máte zkušenosti s těmito novinkami?

9 comments

Reply

páči sa mi na nich to balenie 🙂 a tento koralový odtieň je na jar a leto ako stvorený 🙂 milujem ho aj na opálených nohách 🙂
MakeUpByVeo

Reply

Podle mě má nejlepší laky Rimmel A Gabriella Salvete 😉

Reply

Rimmel mám taky ráda, tam ale ty světlejší odstíny občas nepěkně pruhují, jako například takovýhle korálový 🙂

Reply

Od Loreal jsem ještě laky neměla, mezi mé nejoblíbenější patří gel laky od Essence. 🙂
welcometomyworld

Reply

Mám dva tyto laky a jsem s nimi spokojená :).
Beauty by K. – narozeninová soutěž

Reply

Keďže mam gelové nechty laky moc nepouživam, no tieto vyzeraju naozaj krasne obal je skvelý 😊

Reply

Loreal laky jsem ještě neměla, ale ten korálový je nádherný 🙂 Celkově se mi líbí i to balení. 🙂

Reply

To balenie je krásne, také – iné 🙂

Reply

Za mě jsou to fajn produkty, ale mezi top laky na nehty z drogérky bych je asi nezařadila….ale balení mají vyšperkované, to se jim musí nechat :).

LenaČerge

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *