Lip Lingerie od NYX vám určitě nemusím blíže představovat, jelikož jsem si jistá, že všichni jeden z nejprofláknutějších kosmetických produktů po celém světě dobře znáte ; jedná se o matné tekuté rtěnky od značky, která u nás v červnu otevřela již druhý butik, a to v OC Chodov v Praze. Mně se doma na testování sešly dva odstíny, a to odstín číslo 12 Exotic a odstín číslo 08 Bedtime Flirt, proto jsem se pro vás rozhodla sepsat své dojmy.
Balením rtěnky nikterak nevybočují, přesto zmíním, že jsou kvalitní, pevné a minimalistické. Uvnitř se nachází poměrně příjemný a precizní aplikátor, se kterým je nanášení brnkačka a přetáhnutí nebo pruhování naopak takřka nemožné. Parfemace je v obou případech taková nijaká a i když je slabá, je z ní znatelně cítit chemie. To mi u takového produktu přijde celkem škoda, ale budiž – nakonec přeci jen záleží na samotném produktu, než na té omáčce kolem, že?
Co se týče odstínů, musím říct, že se mi NYX s oběma dvěma trefil do vkusu a i když Bedtime Flirt po úplném zaschnutí působí lehce mrtvolně a Exotic naopak jako zaschlá krev, na rtech vypadají úžasně a k mému velkému údivu se mi opravdu líbí. Konzistence je hutná, poctivě krémová a při aplikaci připomíná máslo, takže i když se jedná o rtěnky matné, na rtech jsou velmi příjemné a nikterak je nestahují ani nepříjemně nevysušují. Nejvíc nadšená jsem ale nakonec z výdrže, která je přímo excelentní! S Lip Lingerie můžete celý den pít i jíst a stejně budete mít večer problém dostat je dolů, proto doporučuji sáhnout po dvoufázovém odličovači.
Pokud byste rtěnky rádi vyzkoušeli, ale do Prahy to máte daleko, můžete se zkusit mrknout do parfumerie Douglas, kde má NYX svůj stojan nebo využít e-shop. Na výběr máte z několika odstínů a stojí 219,- korun.

Jaký odstín máte doma vy a jak jste s ním spokojení? 

12 comments

Reply

Tyto už chci taky konečně vyzkoušet. 🙂 Mě se líbí to, že mají hodně odstínů na výběr. 🙂

Reply

výdrž je skvelá a navyše oba odtiene vyzerajú prekrásne! 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

Tyhle rtěnky miluji! Skvělé drží a mají úžasné barvy.:-)

https://michaela-cz.blogspot.cz/

Reply

Bestie flirt mám taky a líbí se mi natolik, že jsem ho koupila i mamce a ta je z něj taky nadšená. Ještě mám další 2 odstíny (jména si už nepamatuji) a jsou to moje oblíbené rtěnky. Nám ženským se to líbí, ale přítel se mě vždycky zeptá, proč nosím na rtech to uhlí a když mi má vybrat rtěnku, vždycky sáhne po něčem výrazném, barevném a letním

Reply

Bedtime flirt 😀 aneb automatická oprava na mobilu si dělá co chce

Reply

Občas mám pocit, že chlapům se nelíbí nic, co se zrovna nosí 😀

Mimochodem, je fakt vtipný, co ty chytrý telefony občas dokážou vymyslet 😀

Reply

Jednu matnou tekutou rtěnku mám, ale odstín je na mě hodně tmavý, takže jí nenosím. Musím si koupit odstín, který mě bude sedět 🙂

Nela z blogu Růžová rtěnka

Reply

Já jsem u této řady unesená hlavně z odstínů, nic jiného než "nahotiny", i když třeba trochu tmavší, nenosím, ale zkusila jsem jednu a za mě rty tedy vysušují… Takže proto ji tolik nevytahuji, ale s výdrží je na tom opravdu dobře, takže mě to mrzí.
Katarina z blogu BEAUTY TALK

Reply

Všetci okrem mňa majú tieto tekuté rúže od nyx-u. Už po ných tak dlho túžim ale musím ten nyx mať tak ďaleko. Asi si urobím výlet do Bratislavy len kvôli nyx-u (hah)
Mne osobne sa viacej páči ten tmavší odtieň.
xxAlexandra MS ALWAYS LATE

Reply

Ten světlejší vypadá suprově. Doma mám jen tmavě fialový (kamarádka mi jo původně dala ze srandy a nečekala že se mi fakt zalíbí) :

MagicBeautyLife

Reply

Ještě nemám žádný odstín, protože jsem nerozhodná … chtěla bych všechny. 😀

Čtu, maluju a tvořím

Reply

Krásné ráno přeji,
vlastním Baby doll a Embelishement. Musím potvrdit, že každý má "tu svou nahou". Třeba Baby doll máme s kamarádkou obě a na každé chytá naprosto jiný odstín. Nicméně jsem s nimi moc spokojená 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *