Když mi dorazila pozvánka na setkání s Mixou, byla to skvělá příležitost vytáhnout po několika dnech paty z postele a vyrazit mezi lidi. A čeho se setkání týkalo? Značka nám sice nepředstavila žádný nový produkt, zato pozvala dermatoložku Mudr. Lucii Jarešovou, aby nám odpověděla na otázky týkající se citlivé, atopické, dehydratované a problematické pleti, na kterou se Mixa specializuje.
 

Součástí programu byla i možnost změření stupně hydratace pleti pomocí speciálního přístroje, což jsem si samozřejmě nemohla nechat ujít.  Vždycky jsem si myslela, že mám pleť smíšenou, ale poslední dobou jsem jako sušenka, takže mě nepřekvapilo, že mi vyšla mírná dehydratace.

Pokud mě sledujete nějaký ten pátek, pak víte, že jsem měla Mixu vždycky ráda. Jejich micelární voda a dvoufázový odličovač jsou jedny z nejlepších, jaké jsem kdy vyzkoušela. Mám proto radost, že jsem se akce mohla zúčastnit a odnést si další produkty z jejich portfólia.

Na setkání jsem vyrazila s Kájou z ok-makeup.cz, což znamená, že o zábavu a holčicí povídání nebyla nouze. Nechybělo ani výborné občerstvení, kterému kralovaly jedny z nejlepších a nejkrásnějších cupcakes. Až nám bylo líto je jíst 😁

Na závěr bych ráda poděkovala celému týmu z L´oreal a AMI Communications, který se o nás opět skvěle postaral a vám položila jednu otázku – co vy a Mixa? Máte svého oblíbence?

12 comments

Reply

Já mám Mixu ráda, co jsem měla čisticí vodu a micelární vodu, tak plnily svoji funkci a navíc mi produkty moc voněly 🙂 cupcaky vypadají božsky

Reply

Misa má skvelé pleťové vody

Reply

Já Mixu nepoužívám, ale výrobky má pěkné. Akce musela být super, hlavně ten přístroj na měření hydratace. 🙂
welcometomyworld

Reply

To byl. Já díky němu zjistila, že bych té hydrataci měla dát víc 🙂

Reply

Akce vypadá skvěle 🙂 Já od Mixy měla pleťovou vodu a ta byla fajn, co se mi líbilo ještě byl krém a ten jsem dávala pod makeup a ten byl super. 🙂 Určitě bych ještě něco ráda vyzkoušela.
Miska blog

Reply

zaujímavá akcia 🙂 od Mixy som ešte nikdy nič nemala, no rada by som skúsila 😉

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

krásna akcia 🙂 produkty od Mixa som kedysi používala, no teraz už menej 🙂
MakeupbyVeo

Reply

páni, dostala jsem hlad! 😀 mixu mám nějaký krémík a krém na miminko tak uvidíme jak budu spokojená =) ale vypadá moc kvalitně

Reply

keď už niečo z drogérie tak určite loreal alebo mixa 🙂

My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

Reply

Zkoušela jsem jen pleťové tonikum a to mi až na dávkování pumpičkou (stříkalo to z toho moc) vyhovovalo. Určitě bych Mixu chtěla prozkoumat více 🙂 A ty cupcakes vypadají božsky!

Reply

Máš pravdu, ta pumpička nebyla nejlepší řešení. Naštěstí to už Mixa vyřešila klasickým dávkováním 🙂

Reply

Mixu jsem si v poslední době velmi oblíbila – zelenou micelárku, tonikum bez alkoholu, balancing cream a mým nejnovějším přírůstkem je cica-créme. Hodně mile mě přakvapila, s mou pletí si výborně rozumí 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *