V dnešním článku se podíváme na zoubek Double Dare OMG! Platinovému setu 3v1, který obsahuje bublinkovou detoxikační masku, slupovací růžovou platinovou masku a plátýnko napuštěné sérem na závěrečnou péči.
 
Pleťové masky mě vždycky bavily a v poslední době mě baví ještě víc. Když jsem si tedy na e-shopu mejkap.net mohla vybrat produkty na otestování, tenhle crazy set mi v košíku nemohl chybět! A jak si vedl?
 

Jak už jsem zmínila výše, Platinový set je rozdělený do tří částí; celý zkrášlovací proces začnete s bublinkovou detoxikační maskou s antioxidanty ze zeleného jablka ve formě plátýnka, které se během několika málo sekund začne ztrácet pod hromadou pěny. U této masky jsem se popravdě pobavila nejvíce, protože to “bublinkování” a pohled do zrcadla stojí opravdu za to! 😄 Masku jsem nechala působit cca 3 minuty a už při oplachování bylo cítit, jak je pleť očištěná a jemná.

Následuje slupovací růžová platinová maska obsahující extrakt z růže stolisté a pelargonie, která má pleť hydratovat a zamezit nadměrné mastnotě. Aplikace a po cca 30 minutách i slupování nebylo nikterak nepříjemné a maska pleť opravdu ani v nejmenším nestahovala a nevysušovala. Zbytky masky jsem odstranila posledním krokem – plátýnkem napuštěným sérem, které pleť příjemně osvěžilo a dodalo poslední dávku hydratace.

A výsledek? Velmi příjemná, čistá, rozzářená a hebká pleť příjemná na dotek. Za mě osobně tedy velká spokojenost a pokud OMG! Platinový set zaujal i vás, aktuálně ho na e-shopu koupíte za akční cenu 172 korun.  

Používáte pleťové masky? Které vás baví nejvíce? Klasické krémové, plátýnkové nebo slupovací?

4 comments

Reply

Téda, hneď by som to vyskúšala, masky na tvár mám rada. 🙂 Najčastejšie používam Avon. 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

Teď je mají v akci a mají i stříbrnou, zlatou nebo fialovou 🙂

Reply

Vypadá opravdu skvěle. Já mám ráda jílové masky. 🙂
welcometomyworld

Reply

Mám problematickou pleť, takže s jílovými jsem taky kamarádka 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *