Venku začal podzim a to znamená jediné; vyměnit letní šaty a sandálky za něco teplejšího. Mně jako na potvoru podzimní část šatníku zeje prázdnotou a k tomu nastupuji do nové práce, takže chci logicky vypadat hezky, proto je na čase si dát dohromady seznam toho, co potřebuji (nebo prostě a jednoduše chci 😃).
 
První věcí, kterou opravdu nutně potřebuji, jsou džíny, ale jejich nákup je něco, co opravdu nesnáším. Jsem malinká (159 cenťáčků, pěkně prosím 👼) a většinu kalhot bych si mohla klidně desetkrát ohrnout, takže najít takové, které mi padnou, není otázka půl hodinky. Dlouhé roky jsem pro ně chodila do Tally Weijl, ale tam bohužel pokulhává kvalita, proto jsem se letos rozhodla podívat po nějakých lepších např. od Levi´s nebo Pepe Jeans.
 

Na podzimní módě miluji především velké teplé svetry, takže asi nikoho nepřekvapí, že na seznamu mám i ty. Aktuálně jsem se zamilovala do hořčicové barvy, takže můžete hádat, po které barvě se budu koukat 😃   

Chelsea boty nosím od té doby, co začaly být v módě a myslím si, že to je jeden z nejuniverzálnějších stylů bot. Já jsem si do teď kupovala všechny v běžných řetězcích, ale tentokrát bych si ráda koupila takové, které mi vydrží víc než dvě sezóny.

Další věc, kterou nenakupuji moc ráda, je spodní prádlo; opět hlavně z důvodu mé netypické velikosti, kterou v běžných kamenných prodejnách neseženu. Oblíbila jsem si proto objednávat podprsenky na internetu, kde seženu nejen mojí velikost, ale i stylové kousky, které nepřipomínají padák pro parašutisty 😃 Jedním z mých oblíbených e-shop je lascana-shop.cz.  

Poslední nutností je kvalitní, prostorná kabelka, do které bych zvládla nacpat jak notebook, diář nebo krabičku s obědem. Tuhle konkrétní najdete v Zaře.

Co máte na svém podzimním wishlistu vy? Kde kupujete džíny pro trpaslíky a podprsenky netypických velikostí?

8 comments

Reply

Vybrala si samé super veci, aj ja by som to všetko brala. 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

Taky by se mi hodil nějaký teplý svetr ty já miluji 🙂
Vítejte u Mišky

Reply

Já si podprsenky objednávám z Astratexu, ale vždy čekám na nějakou akci. Jinak krásné kousky, líbí se mi hlavně ta kabelka a nějaký svetřík bych taky brala. 🙂
Povídání nejen o kosmetice

Reply

Na Astratex taky koukám 🙂

Reply

Nádherné kúsky <3

Reply

Moc se mi líbí ten svetr i botky 🙂 oba kousky mám také na svém pomyslném wishlistu.

Nela z blogu Růžová rtěnka

Reply

Skvělé věci :). Svetr je topka!
Beauty by K.

Reply

Já měřím 151 cm :)) Takže kupovat džíny je radost! Naštěstí jsem na Zootu našla kategorii Petite a jsou výborný! Mám už troje 🙂

http://www.zivotskojencem.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *