Dělat tyhle inspirační “mood boardy” mě vždycky strašně bavilo. Dneska bych vám proto ukážu, co bych ráda našla pod stromečkem (ať už od druhých nebo sama od sebe) a zároveň vás inspirovala tipy na dárky, které udělají radost snad každé ženě.

ŠPERKY

Je snad někdo, kdo by je neměl rád? U mě aktuálně vede stříbrná, takže elegantní náušnice s perličkou a hodinky s nebesky modrými křišťály Swarovski by do mé sbírky perfektně zapadly. Přívěšek na Pandoru je každoroční vánoční klasika a sovičku Absolventa si přeji už dlouho.
 

ŽEHLIČKA NA VLASY

Žehlička na vlasy je moje každodenní must-have a protože s Braunem, který mám teď doma, nejsem vůbec spokojená, ocenila bych pod stromečkem tuhle parádně nadupanou profi Remingtonku, která slibuje rovné vlasy po celý den.
 

YANKEE CANDLE

Nikdy jsem nechápala, co všichni na této značce svíček vidí, dokud jsem si jednu také neodnesla domů. Jedná se totiž o jediné svíčky (z těch, co jsem vyzkoušela), které skutečně voní od začátku do konce, dlouho vydrží a vybrat si můžete z nepřeberného množství.

PENĚŽENKA

Protože si momentálně kupuji novou peněženku co půl roku, jelikož to ta stará pod tíhou všech možných účtenek, lístečků a věrnostních kartiček vzdala, rozhodla jsem se, že je na čase pořídit si jeden kvalitní kousek, který mi vydrží. Ruku v ruce s tím jde předsevzetí zbavit se nepotřebných blbostí, které mi tu peněženku ničí 😀

Jaké dárky by letos pod stromečkem udělaly radost vám?

5 comments

Reply

Yankee má opravdu hezky voňavé svíčky. I já jsem jednu vyzkoušela a doteď se od nich nemůžu odtrhnout. Krásné dárečky si přeješ, držím palce, aby ti je Ježíšek donesl.
Povídání nejen o kosmetice

Reply

A co nedonese, tím si udělám radost sama 😀

Reply

Tak svíčku bych brala taky :). Miluji Vanilla Cupcake!
Beauty by K.

Reply

Doufám, že bude vonět pěkně! 🙂

Reply

Svíčky mě vždy potěší 🙂 těch není nikdy dost.

Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
Nela z blogu Růžová rtěnka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *