Protože mi minulý týden dorazila beauty vychytávka, po které jsem pokukovala od té doby, co byla uvedená na trh, rozhodla jsem se jí věnovat ne jeden, ale dva články. Řeč je o Foreo UFO, a v dnešní první části se podíváme na to, co to UFO vlastně je, jak funguje a jaké jsou mé první dojmy.

Foreo UFO je sonický přístroj, který díky termoterapii, kryoterapii a T-sonickým pulzacím urychluje a maximalizuje vstřebávání živin z pleťové masky přímo do pleti. Širokospektrální světelná terapie RGB LED pak pomáhá kůži omladit a tvář zanechává projasněnou. Kromě toho UFO slibuje stimulaci tvorby kolagenu a vyrovnání barevného tónu pleti.

Přístroj se používá společně se speciálními maskami téže značky, které zakoupíte v balíčku po šesti kusech, a na výběr je několik druhů dle toho, co vaše pleť potřebuje a na co se chcete zaměřit. Já jsem si například vybrala Farm to Face Coconut Oil, která pleť hloubkově vyživuje a chrání jí před škodlivými vlivy.

Všechny přístroje značky Foreo, a tedy i UFO, fungují skrz její speciální aplikaci FOREO For You, která je dostupná jak pro iOS, tak Android. Celý proces je velmi jednoduchý; po stáhnutí a zaregistrování si vyberete přístroj, který chcete skrz Bluetooth spárovat (pokud jich máte víc, můžete tam mít samozřejmě všechny), uložíte, a máte hotovo! Já osobně aplikaci využívám pouze k přidání masek do programu a poté ovládám klasicky skrz přístroj, ale pokud si chcete péči vymazlit, můžete si tam nastavit intenzitu pulzací, teplotu i jaké LED osvětlení preferujete.

A jaké jsou mé první dojmy z tohoto sonického zázraku? Jak už jsem tady na blogu několikrát zmiňovala, pleťové masky jsou nejoblíbenější část mé beauty rutiny, proto jsem se těšila, že tento krok péče o pleť ještě víc zefektivním a vytuním. Ihned po prvním vyzkoušení jsem si zamilovala jeho vrnění (=pulzace) a příjemné teplo, díky kterým mi 90 sekundové ošetření uteče jako nic. Schválně jsem si vybrala vyživující masku, protože mi přijde, že mám v poslední době díky nošení roušky pleť sušší, a už po první aplikaci bylo znát, že je napapaná, rozzářenější a jemná na dotek.

Víc ale v druhé části recenze, kterou můžete očekávat přibližně za měsíc! Sonický přístroj, pleťové masky i ostatní produkty Foreo si můžete zakoupit na e-shopu Notino.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *