Na zázračné produkty moc nevěřím. Pak jsem ale na konci roku onemocněla a kolem brady a nosu mi vyskočil nepěkný ekzém. Pokožka byla červená, vysušená, loupala se a cokoliv jsem si na ní dala mě pálilo. S okamžitou platností jsem vyřadila aktivní látky jako AHA, BHA nebo retinol, které jsem v tu chvíli vůbec nesnesla, a jen hydratovala, hydratovala a hydratovala. V tu chvíli se mi díky spolupráci s parfemy-elnino.cz dostalo do rukou Estée Lauder Advanced Night Repair sérum a už po třech aplikacích jsem na sebe koukala do zrcadla s otevřenou pusou.

Vlastně to dává smysl. Sérum kromě redukce projevů stárnutí a vyhlazení jemných vrásek a linek také díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové pleť hydratuje, podporuje přirozený proces regenerace, pomáhá při obnově kožních buněk a produkci kolagenu, posiluje kožní bariéru již po čtyřech hodinách od aplikace, vyrovnává barevný tón pleti a navrací její pružnost a pevnost. A ke všemu neobsahuje syntetické parfemace, parabeny, ftaláty, sulfidy, sulfáty a minerální oleje. Že to opravdu zní jako zázrak? Taky že ano.

Sérum má lehoučkou konzistenci, která se během pár sekund vsákne. Pleť se pak cítí komfortně a není ulepená. Na obličej, krk a dekolt mi vystačí cca jedna pipetka (podle toho, kolik se mi povede napumpovat produktu).

A výsledek? S každým dalším použitím jsem měla pleť méně napnutou, méně červenou a už po týdnu se mi přestala loupat. Aktuálně po ekzému není ani památek, a to dokonce ani ve chvíli, kdy jsem znovu nemocná. Vypozorovala jsem také méně se mastící pleť a ústup hormonálního akné (ale tady asi bude mít vliv vícero faktorů).

Nikdy bych nevěřila, že mi nějaký produkt může doslova zachránit pleť, ale stalo se, a já už ANR nedám z rukou. A vy ho můžete za fajn ceny koupit tady. Já mám 50 ml a myslím, že mi nějakou chvíli vydrží, každopádně příště beru to největší ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *