zdravím,

není pro mě nic horšího, než když na podzim začne foukat ledový, nepříjemný vítr a já z hrůzou zjistím, že už to zase začalo! nohy mám samou šupinku, lokty jak struhadlo a ruce se mi taky pomalu, ale jistě loupou. pokud tedy přes zimu trpíte, stejně tak jako já, na velmi suchou pokožkou a šupinky, dnešní recenze na ultramastné tělové mléko od ryor.cz bude pro vás to pravé ořechové. to mi věřte!
hned na začátek musím zmínit krásné balení, které není u Ryoru nic neobvyklého. flaštička, ač se nezdá, je opravdu pevná, bytelná a s praktickým dávkovačem, který vymáčkne přesně takové množství, které potřebujete. nemusíte se tedy bát, že by vám mléka vyšplíchlo moc nebo že byste ho naopak museli dolovat ven. parfemace je jemná a příjemná, pokud si ale nestrčíte namazanou část těla přímo pod nos, neucítíte téměř nic. pro někoho to může být možná na škodu, já jsem za to ale ráda, protože na přílišnou parfemaci nemám náladu každý den.
určitě vás také zajímá, jak je to s tím názvem “ultramastné” a s hydratací vůbec. sama jsem byla trochu zaskočená z názvu, které hlásalo, že budete pravděpodobné mastné od hlavy až k patě, o to víc jsem ale byla překvapená, když tomu tak nebylo. ano, mléko je opravdu hutnější a hůře se roztírá, rozhodně ale nebudete házet prasátka jako po namazání něčím olejovým. naopak se vsakuje celkem rychle, na pokožce zanechá příjemný a nevtíravý ochranný filtr a dočkáte se i pořádné nálože hydratace. já jí oceňuji hlavně ve chvíli, kdy si oholím nohy, protože i když používám pěnu na holení, kůži mám pak příšerně vysušenou a nepříjemně svědí. stačí ale namazat tímto mlékem a posypat růžovým pudrem a za chvíli jsou pupínky i svědění fuč. 
při focení této fotky jsem vám mléko tak trochu i otestovala 😀 ve chvíli, když jsem už měla prsknuté mazání na rukou, mi foťák začal hlásit přeplněnou paměť, takže můžete vidět, že přežilo i nějakou tu minutu s obrácenou rukou a ani se moc nepohnulo. to jen pro představu, jak moc je hutné.
ultramastné tělové mléko vám tedy můžu doporučit všemi deseti, protože s ním za chvíli nebudete vědět, co to suchá kůže nebo šupinky jsou. pořídit si ho můžete buďto v drogeriích s Ryor kosmetikou a nebo zde, kde zaplatíte 116 korun za 300ml balení.
která mléka, krémy nebo másla používáte na přesušenou pokožku vy?
Natálje

19 comments

Reply

ja teda veľmi netrpím na suchú pokožku a som tomu rada, ale mamine by sa to možno zišlo 🙂 vďaka za tip 🙂
inak ak chceš pozri sa na moju giveaway a keď sa zapojíš, budem len rada 🙂
http://thebestsunriseofmylife.blogspot.sk/2012/11/druha-giveaway.html

Reply

Ryor má super výrobky. Já momentálně používám Neutrogenu 🙂

Reply

přesušenou pokožku naštěstí nemám, stačí mi mléko od Balei nebo máslo od Ziaji. teď mám Nip+Fab mango tělové máslo z ladyboxu a Yves Rocher tělové mléko a vyhovuje mi to 🙂

Reply

to buď ráda, není to žádná výhra. obličej mám ale třeba v zimě úplný opak 😀

Reply

Já používám hlavně Ziaja kozí mléka a vlastně celou kozí řadu, je to prostě nejlepší pro mě a pro mou pleť 🙂

Reply

kozu od Ziaji mám taky ráda 🙂

Reply

ryor aj toto mlieku sú proste úžasné! 😉

Reply

ryor mám ráda 🙂 hlavně jejich řadu na akné 🙂

Reply

Ryor je báječný, tenhle krém jsem ještě neměla, ale je fakt, že mé suché nohy si o něj přímo říkají. 🙂

Reply

Ryor kozmetiku mam rada!

Reply

ryor jsem si teď neskutečně oblíbila! 🙂

Reply

zkousela jsi la mer? 🙂
http://she-is-the-1.blogspot.ch/

Reply

nezkoušela a vzhledem k té ceně asi ani nikdy nebudu. upřímně mi přijde šíleně předražený a 3000 za 30ml bych nikdy nedala 🙂

Reply

v zimě taky mívám nohy jako sušenky, takže po něm mrknu! 🙂

Reply

s Ryorem mám jen dobré zkušenosti a vzhledem k tomu, že vám v zimě strašně suché ruce… 😉

Reply

suchou kůží netrpí , ale určitě doporučím někomu kdo ano

Reply

Já mám nejraději Neutrogenu :))

Reply

Tak to musím mít ! 🙂

Reply

Joo, to bych mohla vyzkoušet, já ultramastné ráda:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *