I když jsem vás o dění na blogu informovala na Facebooku, přišlo mi několik dotazů ohledně toho, co se s blogem děje, proč nejsou nové články a proč je uzavřený. Je mi jasné, že ne všichni mí čtenáři mě na Facebooku sledují, proto jsem se rozhodla, že vám to v dnešním článku objasním.
V lednu mě stejně jako všechny, kteří chodí na vysokou, čekalo zkouškové. Pro někoho období jako kterékoliv jiné, pro mě období plné stresu a probdělých nocí. Jsem člověk, který se stresuje i z obyčejné návštěvy u zubaře, takže když mi letos pokračoval předmět, který jsem minulý semestr dělala na třikrát, bylo mi z té představy špatně. Z představy, že by se celá situace mohla opakovat znovu. Já tady nemůžu a ani nechci zacházet do detailů, každopádně celé zkouškové jsem byla v takovém rozpoložení, kdy se mi na blog opravdu nechtělo nic přidávat. A přidávat články jen proto, aby tu nějaké byly, by mělo nulový význam.
S koncem ledna přišel i úspěšný konec zkouškového. Někdo tam nahoře asi usoudil, že jsem si pokusy navíc vybrala už minulý semestr, takže jsem tentokrát všechny zkoušky zvládla na poprvé a musím říct, že nakonec i celkem lehce. A protože ze mě konečně spadl všechen stres a napětí a opět se mi vrátila dobrá nálada, rozhodla jsem se vrhnout do “rekonstrukce” blogu, kterou jsem vám slibovala. Blog jsem uzavřela s přesvědčením, že vše zvládnu sama a za pár dnů. No… realita byla nakonec úplně jiná. Sama jsem zvládla blog leda tak totálně rozvrtat a dát do stavu nepoužitelného :D, takže jsem se chtě nechtě musela obrátit na známého mé kamarádky (díky Filipe!), který mi blog dal do stavu, který teď můžete vidět. Další novinkou je doména a s ní i nová adresa. Ta stará se mi už dlouho nelíbila a nereprezentovala blog ani mě samotnou, proto jsem se rozhodla pro změnu. Beauty by Táňa sice není zrovna dvakrát originální, ale zato si pod ní představím vše, co jsem chtěla. S ní se pojí i nový e-mail a přejmenování sociálních sítí. Všechno najdete na horní liště, ale i klasicky v bočním sloupci. Novinkou jsou i oštítkované články do přehledných kategorií, podle kterých najdete přesně to, co potřebujete a také pravidelné vydávání článků. Ode dneška je budu publikovat každé pondělí, středu a sobotu. 
To by bylo asi všechno k tomu, co jsem vám chtěla do dnešního článku napsat. Doufám, že se vám na starém / novém blogu bude líbit a určitě budu ráda, když mi do komentářů dáte vědět váš názor.

10 comments

Reply

Skvělé změny a nový vzhled je parádní. Jen tak dál! 🙂

Reply

Děkuju, jsem ráda, že se líbí 🙂

Reply

design je absolútne úžasný! 🙂 Ale hlavné je, že si všetky skúšky dala! Ja síce nie som taký veľký stresant, ale moje kamošky sú, takže viem asi aké to je :).

Reply

Moc ti děkuju! 🙂 Je to strašný, závidím všem, kteří to zvládají více méně bez stresu.

Reply

Tak hodně štěstí do "nového" blogu! 🙂

Reply

Děkuju! 🙂

Reply

Nový vzhled stránky je úchvatný. 🙂

lifestyle and beauty

Reply

Moc děkuju! 🙂

Reply

Skvělé změny, těším se a gratuluji ke zkouškám! Jsem ráda, že to mám už za sebou..:D

Reply

Děkuju! Já jsem taky ráda, ale v pátek mi to začíná na novo, takže mě ta radost pomalu přechází 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *