L´oreal Paris uvedl další ze svých limitovaných edicí rtěnek Color Riche, které jsou pojmenované po ambasadorkách této značky. Kolekce má název “La Vie en Rose” a nese se v růžových tónech.

Já jsem dostala na ozkoušení odstín Julianne´s Delicate Rose, tak se na něj pojďme podívat blíže!

Balení je tradičně v matné černé se zlatými detaily a popisky. Za to má ode mě rtěnka velké plus, protože působí nejen luxusně, ale i reprezentativně a kvalitně. I parfemace se nese ve stejném duchu; je velmi příjemná, sladce – květinová.
Textura rtěnky je krémovo – sametová a obsahuje téměř neviditelné třpytky, které ve finále vytváří přirozené odlesky. Pigmentace spadá do kategorie těch slabších. Pokud si nanesete vícero vrstev, dočkáte se celkem obstojné teple růžové barvy, v opačném případě nečekejte víc než lehké natónování rtů. Vzhledem ke své konzistenci by se dalo očekávat, že bude hydratovat, opak je ale pravdou. Rtěnka zvýrazní i sebemenší suché místečko, pokud tedy nemáte perfektně hladké rty, sáhněte po jiné. Výdrž také nic moc; během dne je potřeba jí několikrát překontrolovat a poupravit, což může někoho (třeba mě) otravovat. Zvlášť, když ze rtů mizí nerovnoměrně.
Netuším, jak jsou na tom jiné odstíny, já jsem si ale z Julianne´s Delicate Rose na zadek nesedla a sama za sebe bych si jí určitě nekoupila. Sehnat se dá ve všech drogeriích se značkou L´oreal Paris a to za nějakých 250,- korun. 
Co na rtěnky z limitované edice “La Vie en Rose” říkáte vy? Líbí? Nelíbí? Pořídili jste si nějaký odstín?

12 comments

Reply

Já už delší domu mám práve Jullian a miluju jí. Rty mi vůbec nevysušuje a výdrž je parádní, i pigmentace slušná. Je vidět, že každýmu fakt vyhovuje něco jinýho 😀

Reply

Viď! 😀 Já mám ještě jednu ze starší kolekce a ta je o poznání lepší, tak nevím, kde tentokrát udělali soudruzi chybu 🙂

Reply

Ten odtieň je skvelý! 🙂
|SYDNEYSLEEK|

Reply

Ta barvička je krásná. 🙂
Find joy in the ordinary

Reply

Moc pigmentovana na ruce nevypada, ale jinak odstin vypada pekne.:-)
Miska blog

Reply

Odstín má krásný, líbí se mi i to balení 🙂
Denisse Beauty

Reply

Pořídila jsem si cca před rokem a půl rtěnku od Loreálu Frieda Pinto a naprosto mě odradila od nákupu dalších. Vysušující a naprosto bez výdrže. A je vidět, že se Loreál ještě nepoučil. Škoda, od kosmetického giganta bych čekala víc…

Reply

Já mám doma jednu z předešlé řady, takovou světloučkou baby růžovou a tu mám teda ráda a je o 100% lepší, než tato. Těžko říct, kde je chyba… Je to ale škoda.

Reply

Balenie vyzerá veľmi pekne, ale zrejme po ňom nesiahnem :/

http://www.beautiful-savage.blogspot.sk

Reply

Chm, nesnáším, když rtěnka zvýrazňuje suchá místa a jiné nedokonalosti rtů, osobně totiž hladké rty vážně nemám. To po ní určitě nesáhnu, i kvůli té pigmentaci.

Reply

Já právě také ne. Na suché rty trpím a místo toho, aby s rtěnkou vypadaly lépe, je to přesně naopak.

Reply

Tá pigmentácia mi príde nejaká slabá 😀 L´oréal sa v poslednej dobe nejako kazí.. 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *