Laky na nehty jsou jedna z mých kosmetických úchylek. Když nevím co, koupím si lak na nehty. Co na tom, že jich doma mám plnou krabici a pravděpodobně bych v ní stejný nebo velmi podobný odstín už našla.
Laky na nehty od značky Freedom Makeup mě velmi mile překvapily svou širokou škálou odstínů za velmi příjemné ceny, proto jsem neváhala a hned si jich k nákupu pár přihodila. Na výrazné barvy si kromě léta moc nepotrpím (a vlastni ani v létě moc ne…), proto jsem volila mezi tělovými a rudými, které má značka hned v několika odstínech. 
Po chvilce gůglení jsem si vybrala starorůžovou 401, béžovo – hnědo – šedou kombinaci s číslem 404 a perleťově hnědo – stříbrnou 405, které spadají pod kolekci Les Nudes. Z Rouge kolekce mě zaujala nádherná malinová 431
Všechny odstíny do jednoho mají krémovou texturu, která perfektně kryje už ve dvou vrstvách, nikterak se neslévá, nepruhuje, nedělá bublinky a schne rychlostí blesku. Výdrž je průměrná; v pěkném stavu mi vydrží zhruba čtyři dny, vzhledem k nízké ceně mi to ale přijde úplně v pořádku.
Všechny odstíny si můžete prohlédnout a objednat tady, a to za 50,- korun, popřípadě se můžete podívat v drogeriích Rossmann, jestli tam vámi vybraný lak zrovna nemají.
Jaké odstíny laků nosíte nejraději a kterým značkám dáváte přednost? Připlatíte si nebo si vystačíte s těmi za pár korun?

9 comments

Reply

Já jsem je dokonce viděla i v Pepcu, ale nevím jestli to nebyl nějaký fake :D. Každopádně sis vybrala moc pěkné odstíny.
Beauty by K. – na blogu najdeš soutěž 🙂

Reply

Tak to opravdu nevím, ale schválně se tam dojdu podívat! 😀

Reply

Souhlas, odstíny jsou krásný 🙂 také bych si je vybrala 🙂

Reply

ten trblietavý vyzerá parádne 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

Jojo, taky perleťový můžu 🙂

Reply

Odstíny mají teda nádherné 🙂
Miska blog

Reply

krásne laky 🙂

Izabell zo SYDNEY SLEEK❤

Reply

Vím, že v Pepcu je mají za 29 :). Tyto odstíny jsou moc krásný

Reply

To už jsi druhá, která to píše, takže se tam při nejbližší příležitosti budu muset zajít podívat 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *