Od té doby, co jsem přišla na chuť očnímu líčení, se mi doma nějakým záhadným způsobem začaly množit paletky s očními stíny. Pravda, většina všechny se skládají z nude odstínů, ale ty jsou zkrátka a jednoduše moje nejoblíbenější (a taky mi nejvíc sluší :D). Před časem mi do sbírky přibyl další kousek, konkrétně paletka In the Nude od značky W7 Cosmetics, tak se jí pojďme podívat na zoubek!

Hned na začátek musím pochválit plechové balení, které se dle mého skromného názoru opravdu povedlo. Kromě toho, že je moc hezké, je také kvalitní a bytelné. Uvnitř, kromě dvanácti stínů, najdete také oboustranný štěteček, který není úplně k zahození. Štětinková strana se totiž dá celkem hezky využít k aplikaci na celé pohyblivé víčko.
Jak už jsem zmínila, v paletce je celkem dvanáct stínů, kdy je většina laděná do růžova. Nechybí ani matný tělový stín, dva matné hnědé stíny a hnědé stíny se shimmerem, bronzová, vínová, našedlá hnědá nebo hodně tmavá hnědá s fialovými odlesky. Všechny stíny mají máslovitou konzistenci a práší opravdu minimálně. I pigmentace je vesměs slušná; světlé stíny jsou na tom o něco hůř, takže líčení s nimi dá trochu víc práce, ale zbylým osmi stínům nemám co vytknout.
Kromě slabší pigmentace světlých stínů nemám nic, co bych paletce mohla vytknout, takže pokud se vám zalíbila, můžete si jí objednat na e-shopu pinkdot.cz, kde vás vyjde na 219,- korun.
Máte raději oční stíny v tělových nebo barevnějších odstínech? Znáte W7 Cosmetics?

8 comments

Reply

Já jsem od nich pokukovala po té menší paletce, vypadají dobře a ta pigmentace tedy není vůbec špatná 🙂 Jen v případě téhle jsou si odstíny fakt dost podobné.

Reply

Asi čtyři stíny se liší o odstín, dva, ale mně se to třeba líbí. Já si na výrazné opravdu nepotrpím 🙂

Reply

Tuhle paletku jsem měla také a byla v celku dobrá, pigmentace byla jak u kterého super 🙂
Miska blog

Reply

v paletke sú prekrásne odtiene, presne takéto sa mi páčia 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

Paletku mam také, dostala jsem ji od mamky která má hodne citlivou pleť a po nanesení těchto stínů , jí oči ihned začaly štípat, pálit, červenat se, ja z ní také moc nadšená nejsem ale poměr cena výkon je vcelku fajn 🙂

Reply

Zřejmě mají ve složení něco, na co má tvoje mamka alergii nebo jí to hodně vadí. Já mám oči taky hodně citlivé, ale tohle se mi ještě nestalo 🙂

Reply

Barvy jsou super, plus je paletka za super cenu… tak možná k Vánocům:) Jinak bych tě ráda pozvala na svůj blog, kde publikuji články z oblastni modelingu, cestování, mody a vegasnských receptů! 🙂 http://www.jojovictus.blogspot.com

Reply

Po těchto plechových paletkách už pokukuji delší dobu, ale vždy odolam 😀 určitě je to i fajn nápad na dárek 🙂

http://littlethingsforem.blogspot.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *