Vím, že si teď oblíbence píšu jak se mi zachce, ale zjistila jsem, že jen málokterý měsíc posbírám pět skvělých produktů, které bych vám v tomto článku chtěla ukázat. Nehledě na to, že se často vracím k produktům, které jsem vám už ukazovala a asi by nikoho nebavilo koukat pořád na jedno a to samé. Nicméně dneska jsem tu pětku do kupy dala, tak se pojďme podívat na to, co mě tentokrát uchvátilo!
1. Nude rtěnku, která by mi seděla a vyhovovala ve všech ohledech, jsem hledala opravdu dlouho. Nakonec jsem jí našla u značky Freedom Makeup, a to za nějakých 50,- korun. Podle swatchů jsem si vybrala odstín 112 Sooner or Later a nemohla jsem vybrat lépe! Mauve odstíny jsem si v poslední době velmi oblíbila a žádné jiné nenosím. 
2. Protože jsem v poslední době jako sušenka (a to i přesto, že jsem zlepšila svůj mizerný pitný režim) a vysušené ruce u mě nejsou nic neobvyklého, mažu si je klidně i desetkrát za den. Mým novým společníkem je krém na ruce z nové řady Derma Spa Cashmere Comfort od značky Dove, který je výživný, tak akorát hutný (nesnáším mastné ruce!) a úplně božsky voňavý! 
3. 99% oblíbenců obsahuje nějakou řasenku a ani tito nebudou výjimkou, Tentokrát mi padla do oka Lengthening Mascara od značky J. Cat Beauty, kterou mám z e-shopu pinkdot.cz. Řasenku jsem si vybrala bez jakéhokoliv očekávání, takže o to víc jsem byla překvapená, že je opravdu dobrá! S kartáčkem se pracuje jedna báseň, neslepuje, nedrolí se a řasy zahustí, natočí a nádherně prodlouží. Co víc si od řasenky přát?
4. A máme tu ještě jeden produkt od Dove; antiperspirant ve spreji z nové řady Cotton Soft. Tyhle čisté parfemace mám nejraději; jsou nádherné, neobtěžují a netlučou se s parfémem, takže vůně bavlny není výjimkou.
5. Posledním z pětky je lak na nehty Super Gel z kolekce Kate Moss pro Rimmel London v odstínu 044 Rock N Sparkle. Kromě toho, že se s ním dobře pracuje a dlouho vydrží, je v mém momentálně nejoblíbenějším vínovém odstínu. 

Máte zkušenosti s některým z produktů? Které jste si minulý měsíc oblíbili vy?

10 comments

Reply

Já používám Dove deodoranty a jsem s nimi spokojená, a taky mám nejradši ty 'čisté' vůně :). Lak od Rimmelu vypadá krásně :).
BeautyOfLife blog

Reply

Strašně se mi líbí lak na nehty 🙂 super barvička na podzim ! 🙂

Reply

Souhlasím, já jí teď nosím skoro na všem 🙂

Reply

Stále se nemůžu rozhodnout, zda mi Super Gel vyhovuje nebo ne. Má sice krásné odstíny a mega rychle uschne, ale tu výdrž bych očekávala větší 🙁

…Instantní krása…

Reply

Já musím říct, že mně drží nejdéle ze všech laků, jaké jsem kdy vyzkoušela 🙂 V klidu mi vydrží přes týden.

Reply

Dove deodoranty mám nejraději, ale ted jsem spíše přesla na jejich tuhé deodoranty. 🙂 Laky od Rimmel jsem moc nezkoušela, měla jsem jeden červený a ten byl dobrý 🙂
Miska blog

Reply

Nič z toho som nevyskúšala, ale už minule som mala zálusk na rúž od Freedom a tento ma celkom zaujal, tak asi sa pôjdem pozrieť ešte raz 😀
World of Nicol

Reply

S žádnými zkušenosti nemám 🙂 jinak mám stejný problém, nikdy nenajdu tolik produktů na článek, tak jsem dnes napsala fakt jen o dvou produktech a myslím že to snad nevadí, nemusí to být vždy pětka 🙂
JANNIEBEL

Reply

Zkušenosti nemám, ale ten lak je super! Asi si ho pořídím!

Reply

mně tyhle Super Gel od Rimmelu drží nejlépe a nejdéle 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *