Dnešní článek bude tipem pro všechny ty, kteří často a rádi nakupují na internetu. Já sama si z e-shopů objednávám dokonce už i některé potraviny, které se mi tady u nás “na dědině” těžko shání, takže pokud jste na tom stejně a objednáváte i několikrát do měsíce; čtěte dál!
Možná už někdo z vás slyšel o webech, přes které si můžete objednat z vybraných e-shopů a z utracené částky získat určitá procenta zpět. Jedním takovým webem je i tipli.cz, na kterém najdete e-shopy z kategorií jako je cestování (Booking, Čedok, Allegria…), móda (Zoot, Answear, Baťa, Astratex, Asos…), jídlo (Dáme jídlo, Sushi time, Košík…), krása a zdraví (Notino, Krása, Elnino, Douglas…) nebo elektro & PC (Mall, Euronics, Microsoft Store…).
Jak vidíte, ušetřit tedy můžete téměř na všem, co vás jen napadne. A jak to funguje?
Stačí, abyste se zaregistrovali, vybrali si obchod, ve kterém si chcete nakoupit, přešli do něj skrz tlačítko “Získat peníze z nákupu zpět” a pak si objednali tak, jak jste zvyklí. Jak už jsem zmínila na začátku, každý e-shop vrací určité procento z nákupu, pokud si tedy nakoupíte například na ZOOtu, získáte zpět 5%. Penízky vám budou připsány na účet během 48 hodin a vyplatit si je můžete prakticky okamžitě. Co se týče bonusových odměn například za doporučení, tam si musíte nejdříve našetřit 100,- korun ze svých nákupů. 
Za ono doporučení kamarádovi nebo blízkému můžete získat 250,- korun jak pro vás, tak i pro něj, což si myslím, že není vůbec na škodu. Doporučit můžete celkem 20 lidí. 
Pokud by vás ohledně tohoto výhodného nakupování na internetu zajímalo něco, co jsem v článku nezmínila, pak odpověď určitě najdete na tipli.cz, kde se můžete i registrovat.

Nakupujete raději v kamenných obchodech nebo na internetu? Znáte tipli.cz?

10 comments

Reply

Na internetu nakupuji ráda, o tomhle portálu jsem ještě neslyšela, ale využívám podobný – plnapenezenka.cz 🙂
Lovely imperfections

Reply

No jo, taky by se mi líbilo, kdyby se spousta lidí registrovala přes můj odkaz a já z toho měla prachy.. 😀

Reply

Kdyby sis to přečetla pořádně, zjistila bys, že za tu registraci dostanou úplně tu samou částku i ti, co se registrují 😉 A ti to pak můžou navrhnout svým známým a opět z toho budou mít obě strany 250,- korun. Stejnou možnost máš i ty, takže nechápu, co tě tak žere 😉 Mimochodem, já mám stejné podmínky jako všichni – 20 lidí 😉

Reply

Ja si z internetu objednávam iba kozmetiku a nejaké doplnky, oblečenie si tu kupujem nerada, vždy si ho potrebujem ochytať a vyskúšať:D ale super tipy:)

Giveaway o balíček produktov v hodnote 100€

Reply

nakupovanie online nepatrí medzi moje obľúbené, radšej si danú vec ohmatám v kamennom obchode 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

Taky jsem registrovaná na plnapenezenka.cz, takže lehkou zkušenost s takovým serverem mám 🙂 Jediný problém je v tom, že v zápalu nakupování zapomínám eshop přes ten server otevřít 😀

Reply

Na plnapenezenka.cz jsem také registrovaná, ale tipli.cz má u většiny e-shopů vyšší odměny 🙂 To se mi občas taky povede 😀

Reply

Využívám PlnaPenezenka.cz, podle mě funguje na podobném principu a používají ji i kamarádi z okolí. Za doporučení také nabízí odměny, navíc je tam více obchodů.

Reply

Ano, je to v podstatě to samé, jen tipli.cz má ve většině případech vyšší odměny 🙂

Reply

Na internetu nakupuji ale ne až tak často abych se musela zase někam registrovat. i když věřím že pro ty co nakupují hodně, pro ty se to vyplatí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *