V dnešním článku se budeme věnovat jedné z novinek, které mi v týdnu dorazily na otestování; řasenka na obočí Brown Precise Fiber Filler od Maybelline je řasenka, která kromě klasické barvy obsahuje také vlákýnka, která mají obočí dodat hustotu. Tato vlákýnka se už nějaký čas dávají do řasenek, kde mi přijdou spíše ke škodě, než k užitku, bylo tedy jen otázkou času, než se začnou objevovat právě i v produktech na obočí. 
Řasenka má klasické “řasenkovité” balení, které ukrývá poměrně netradiční, plochý a dutý kartáček do špičky, který má z jedné strany menší zoubky, ve kterých se drží nejen barva, ale právě i ona vlákýnka. Ta jsou poměrně decentní a velmi jemňounká, takže je po nanesení od vlastního obočí ani nerozeznáte. Výsledný efekt je tedy velmi přirozený, což je zapříčiněno i tím, že se barva zachytává pouze v chloupcích a nikoliv na kůži. Přesto je znatelné, že je obočí “o chloupek” hustší. 
Příjemným překvapením je také odstín medium brown, ve kterém mi řasenka na obočí dorazila, který je opět velmi přirozený, studený a skvěle mi sedí.
Ač jsem to tedy vůbec nečekala, z řasenky na obočí jsem upřímně nadšená! Těší mě, že konečně existuje tento typ produktu, který může bez asistence jakéhokoliv dalšího produktu použít i někdo, kdo nemá zrovna dvakrát perfektní obočí a potřebuje mu dodat nejen tvar a směr, ale také barvu, což je přesně můj případ. Obočí po zásahu Brow Precise Fiber Filler vypadá upravenější, hustší a v mém případě je konečně i ve stejném odstínu, jaký mají mé vlasy a přesto vypadá, jako by takové bylo odjakživa. 
Pokud vás produkt také zaujal, určitě si pro něj běžte! Koupíte ho ve všech drogeriích s kosmetikou Maybelline. Cena se pohybuje kolem 200,- korun.

10 comments

Reply

Taky mě láká k vyzkoušení, protože mi obecně tyto věci od Maybelline a Loreal sedí, akorát mi přišel odstín světlá blond, a ještě dvakrát 😀 Takže se musím poohlédnout po lepším odstínu.

Reply

Jo, světlou blond bych taky úplně nevyužila! 😀 Koukni po tomto, ten by ti měl sedět dobře.

Reply

Vyzerá to byť zaujímavý produkt. Určite ho vyskúšam! 🙂 Ďakujem za tip 🙂

Reply

To je zajímavý kartáček, musím omrknout 😉

Reply

Vyzerá veľmi zaujímavo, najmä tá kefka 🙂 Ja mám môj obľúbený brow gel od Catrice či Oriflame

http://www.frenchstyle.eu

Reply

Tohle vypadá jako skvělá vychytávka! 🙂 A ani to nestojí moc 🙂

Reply

Tuhle řasenku na obočí vidím poprvé a vypadá dokonale. Velmi mě láká ji taky vyzkoušet. 🙂
welcometomyworld

Reply

Tak teraz si ma veľmi nalákala na vyskúšanie, vyzerá dobre ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply

Já jsem měla v balíčku tento i ten dark blond a ten si vzala mamka a já jsem si nechala tento tmavší, takže jsme obě spokojené :).
Beauty by K. – narozeninová soutěž

Reply

Já to dělám taky tak, buďto podaruji okolí nebo čtenáře 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *