Černé slupovací masky jsou v poslední době velmi populární a ani mně nenechaly chladnou. Problematická pleť mě trápila odjakživa a i když to už dávno není tak strašné, s černými tečkami a rozšířenými póry se potýkám stále. 
V dnešním článku vám představím jednu z černých slupovacích masek, kterou jsem posledních pár týdnů testovala, a to Černou slupovací masku od značky Biovéne
Ta (a ostatně i všechny ostatní masky tohohle typu) díky aktivnímu bambusovému uhlí funguje jako takový magnet, který z pleti absorbuje 100 – 200 násobek své hmotnosti nečistot a přebytečného mazu z pórů. Výsledkem by měla být pleť zklidněná, hebká, vyhlazená a s viditelně menšími póry.
Její použití je jednoduché; před samotným nanesením je třeba otevřít póry, aby maska správně fungovala. Toho docílíte důkladným opláchnutím obličeje teplou vodou. Obličej důkladně osušíte, nanesete dostatečnou vrstvu a pak nezbývá nic jiného než čekat, dokud maska nebude úplně suchá. To trvá zhruba 20 – 30 minut. Po zaschnutí přichází ta méně příjemná část, a tou je slupování. Nebudu vám lhát – není to zrovna dvakrát příjemné, ale také to není nic, co by se nedalo vydržet. Na závěr už jen pleť dočistíte pleťovou vodou, micelárkou nebo tonikem a namažete krémem.
A výsledek? Tím jsem byla opravdu mile potěšena. Pleť je po této proceduře neuvěřitelně hebká a póry opravdu čistější a staženější. Samozřejmě, pokud nemáte na celém obličeji pět černých teček, maska vás jen těžko zbaví úplně všeho, ale vzhledem k tomu, jak těžko se těchto potvor zbavuje, oceňuji i fakt, že jich je o něco méně a pleť je v podstatně lepší kondici. 
Neopomenu opět zmínit úžasnou vůni, nad kterou jsem dlouho přemýšlela a nemohla se dopátrat toho, co mi připomíná. Nakonec jsem na to ale přišla – margotku! Takže pokud jí máte taky rádi, tuhle masku od Biovéne si rozhodně zamilujete! 😀 Významné plus má ode mě také za absenci parabenů, minerálních olejů, silikonů, ftalátů, SLS a dalších ne zrovna dvakrát prospěšných složek.
Černou slupovací masku od Biovéne seženete na e-shopu pinkdot.cz, a to za 390,- korun. Balení má 100 ml a mělo by vydržet na zhruba 30 použití

Jaké máte zkušenosti s těmito maskami vy? Která se vám osvědčila nejvíce?

9 comments

Reply

Já jsem si ji dělala sama doma DIY a jakože nebylo to špatné, ale tuto masku bych ráda vyzkoušela. BEAUTYPUSINKA

Reply

Tato maska vypadá dost dobře! 🙂

Reply

Maska me opravdu zaujala 🙂 Ráda slyším, ze opravdu něco funguje 🙂

LITTLETHINGSFOREM

Reply

O téhle masce čtu poprvé a pokud opravdu plní to, co slibuje a ty píšeš, tak si jí musím pořídit 🙂

Nela z blogu Růžová rtěnka

Reply

Určitě pořiď, jen nezapomeň opravdu důkladně nahřát obličej, aby se póry otevřely! 😉

Reply

vyzerá dobre, niečo takéto by som rada skúsila 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

Ešte som o tejto maske doteraz nepočula, no vyzerá celkom lákavo 🙂

Reply

Tuhle jsem snad ještě neviděla .)

Reply

Používám jílovou masku od Loreal (ta však není slupovací), tahle vypadá, že taky stojí za vyzkoušení 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *