V dnešní recenzi se budu věnovat další novince, kterou jsem měla možnost v poslední době otestovat, a to tónovací krém neboli CC krém Nude Magique od L´oreal Paris, který má rozzářit unavenou pleť, hydratovat, nezatěžovat a lehce krýt. 
Tohle “sísíčko” je kromě výše zmíněného výjimečné také v tom, že se prodává v jednom univerzálním odstínu, který funguje na bázi “chytrých pigmentových kapslí”, které se přizpůsobí tónu dané pleti. Abych byla upřímná, moc jsem tomu nevěřila, pravdou ale je, že v tomto ohledu krém funguje na jedničku. S čím už tak moc spokojená nejsem, je konzistence produktu. Ta je na můj vkus až moc silikonová a také příliš nekryje. Vlastně takřka vůbec. Vrstvení je přitom prakticky nemožné, jelikož “sísíčko” při vícero vrstvách z nějakého podivného důvodu na obličeji cuckovatí, takže vám nezbude nic jiného, než se jít odlíčit. Kromě toho mi také zalézá do vrásek pod očima a celkově je na mé pleti příliš “vidět”, což je vzhledem k nízkému krytí celkem paradox.
Pomyslným hřebíčkem do rakve tomuto produktu je nic moc výdrž, zapříčiněná pravděpodobně onou silikonovou texturou, která mé pleti nesvědčí. Sečteno, podtrženo, pro mě je Nude Magique CC krém od L´oreal Paris v podstatě nenositelný. 
Schválně mi do komentářů napište vy, které s ním máte také zkušenosti, jestli se shodují s těmi mými nebo jestli jsem výjimka. Každopádně já ho doporučit určitě nemůžu, a to ani za poměrně nízkou cenu, která se pohybuje kolem dvou stovek.

10 comments

Reply

Neviem neskúšala som, ale asi by som sa doň nepustila. Nemám rada BB krémy, ktoré nič nekryjú a nedajú sa vrstviť.

Reply

Taková škoda, zaujalo mě pěkné balení, ale to je asi tak všechno. 🙂
welcometomyworld

Reply

Taky jsem od něj čekala víc 🙂

Reply

Škoda, že je produkt nic moc. Líbí se mi obal.

Reply

Presne, presne ako pišeš. Ja som ho raz skušala ako vzorku, no katastrofa, mne sa to stále akoby šupalo z tváre, no hrozne.
Štýl ženy

Reply

Taky s ním trochu bojuji. Nejvíc mi vadí, že se hrozně otírá. Vždycky mám špinavé tričko, když si ho dám. :-/

Reply

Z otírání úplně kvetu! Naštěstí si na tohle snažím dávat pozor preventivně 😀

Reply

Mala som v pláne vyskúšať ho, ale ešte dobre že som si prečítala tvoju recenziu 😀

Reply

Já mám zkušenost pouze s Nude Magique BB krémem, jehož světlý odstín je hodně tmavý a navíc dost oranžový, takže ho také nepoužívám. Jsem ráda, že vím, že tenhle CC krém také není žádná hitparáda. Díky za recenzi.

Reply

Koukni po asijských "bíbíčkách", ty byly vždycky super – po všech stránkách 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *