Po delší odmlce zapříčiněné mými státnicemi se vám opět hlásím s další z recenzí. Za celý červen se mi doma sešly jedna novinka lepší jak druhá, proto dneska začnu hned jednou z nich, a to tekutou rtěnkou Molten Chocolate od značky I Heart Makeup. Na výběr je celkem ze šesti odstínů a já jsem si klasicky vybrala ten nejpřirozenější, mauve odstín s názvem Naked Chocolate, který dělá můj oblíbený efekt mojertyalehezčí.
Balení má tahle značka opravdu povedená, kvalitní, roztomilá a ryze holčičí (jasně, jaká jiná by ta balení měla být, ale snad se chápeme :D). Vlastně mi některá z nich evokují taková ta dětská malovátka, která jsem před nějakými deseti lety mívala doma, a to možná právě i díky parfemaci, ze které cítím horkou čokoládu nebo kakao 😀 Tekutá rtěnka je v tubě s aplikátorem v podobě takové houbičky, která má uprostřed otvor, ze kterého leze samotný produkt. Ten jsem si oblíbila hned po prvním použití; je totiž neuvěřitelně příjemný, precizní a rtěnku nanese v rovnoměrném množství bez jakýchkoliv šmouh a dalších nešvarů.
Konzistence je na tekutou rtěnku opravdu hodně krémová, hutná a trošku, trošiličku lepkavá. Mně osobně to ale nikterak nepřekáží a naopak mi je rtěnka velmi příjemná. Právě tato konzistence také zajistí, že vám na rtech vydrží pěkných pár hodin, nebo minimálně do té doby, dokud si nedáte něco dobrého k snědku. Jako výhodu tohoto odstínu vnímám také to, že na rtech vypadá, jako kdybyste na nich vůbec nic neměli, takže se nemusíte co chvíli kontrolovat v zrcadle a nějaké menší nedostatky se také ztratí. 
S tekutou rtěnkou Molten Chocolate od značky I heart Makeup jsem tedy moc spokojená a s radostí jí doporučím dál. Sehnat jí můžete klasicky na e-shopu, a to za 149,- korun.

11 comments

Reply

Vyzerá krásne, na tieto rúže počúvam len pozitívne reakcie 🙂

Reply

Moc hezký odstín 🙂 já moc s tekutými rtěnkami zkušenosti nemám. Mám raději klasiku 🙂

Nela z blogu Růžová rtěnka

Reply

Tomu rozumím, tahle ale po nanesení není od té klasické takřka rozeznatelná. Krásně kryje, neslévá se, vydrží… 🙂

Reply

Odstín se mi moc líbí. 🙂
SimonetaBlog

Reply

Tak to vyzerá skvelo! Ja nude odtiene milujem a s čokoládovou vôňou, to musí byť parádička 🙂

http://www.frenchstyle.eu

Reply

Balení vypadá skvěle a co se mi líbí je i odstín, takový ještě nemám nějaký nude odstín se hodí vždy 🙂

Reply

Souhlasím, takový je vhodný na každodenní nošení prakticky kamkoliv a sluší všem! 🙂

Reply

Mě by možná vadilo i to maličké lepení,ale jinak odstín je to moc hezký. 🙂
welcometomyworld

Reply

S touto značkou zkušenosti nemám. Ale rtěnka vypadá roztomile. Taková čistě holčičí a pěkná. Sama se teď snažím počet svoji kosmetiky redukovat, i když to dělám s těžkým srdcem, ale mám opravdu spoustu věcí, co nevyužívám, a tak se teď snažím spotřebovávat více než nakupovat:)
…Instantní krása…

Reply

Taky to čas od času dělám. Kosmetiky mám mraky a bylo by mi líto, kdybych jí musela vyhodit zkaženou 🙂

Reply

Wau, tak toto si musim kupiť. S vonou čokolády??? Mnam 🙂 Inak maš pravdu, aj mne pripomina taku tu detsku kozmetiku ten obal 😀
Štýl ženy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *