Moje první únorové odpoledne bylo ve znamení módy a dobrého jídla. Byla jsem totiž v Lindex Showroomu, kde nám kromě úžasných kousků z jarní kolekce bylo také představeno celkem sedmnáct střihů kalhot a džín.
Určitě to všechny znáte – chcete si koupit nové kalhoty, ale nevíte jaký střih, ani jakou velikost. Nakonec to dopadne tak, že v kabince skončíte s každými kalhotami, které vám po cestě padly do ruku a jejich zkoušením strávíte celé odpoledne! Lindex se nám to proto rozhodl ulehčit a přišel se sedmnácti typy střihů, ze kterých si vybere každá z nás. Stačí si akorát zapamatovat, který střih a velikost jsou ty vaše a můžete dát sbohem trápení se v kabinkách! 
Nevím jak vám, ale mně tenhle nápad přijde geniální. Nákup kalhot je moje nejméně oblíbená činnost, takže kdyby se mi povedlo najít ty pravé, rozhodně by mi to ušetřilo spoustu času a rozčilování.
Jak to máte s nakupováním kalhot a džín vy? Našly jste už perfektně padnoucí střih nebo stále hledáte? Máte typ na kalhoty pro trpaslíky, jako jsem já? 😀

4 comments

Reply

Ja som to napríklad s riflami úplne vzdala 😀 🙁 Naprosto to nenávidím, keď si mám vyberať a skúšať nohavice… Takže ten nápad Lindexu je podľa mňa fakt super 🙂

Candy | C a n d y G r a n t

Reply

Tak to je určitě super napad 🙂 Já mam nejraději leginy, ale rada bych našla perfektně padnoucí kalhoty 🙂

LITTLE THINGS FOR EM

Reply

Taky teď nosím nejvíc legíny. Perfektně padnoucí kalhoty bych sice měla, ale šíleně rychle se ničí, takže to s nimi asi vzdávám.

Reply

no hej, kupovanie nohavíc fakt nemám rada… :/ to jedlooo :O

Sabi z blogu Beautiful savage

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *