Protože spoustu z vás cukrové scruby Smooth Sugars od L´oreal Paris zaujaly a vím, že čekáte na recenzi, rozhodla jsem se jí pro vás zveřejnit už dnes. Scruby od té doby, co je mám doma, poctivě testuji každý den, tak se jim pojďme podívat na zoubek! 
I když nejsem velký fanoušek sahání přímo do produktů, musím říct, že se mi v tomto případě balení opravdu líbí. Masivní skleněné dózy dodávají produktům pocit luxusu a na poličce v koupelně se opravdu vyjímají (já vím, já vím… strašně důležitý 😀)
Jak už jsem zmiňovala v eventovém článku vybrat si můžete celkem ze tří druhů; Clear Scrubu se zrníčky z kiwi na černé tečky, Glow Scrubu s olejem z hroznových jadérek na projasnění pleti a obroušení šupinek a Nourish Scrubu s kakaovým máslem, který má pleti dopřát výživu. 
Co se týče konzistence, čistící verze je jako jediná gelová, a tudíž i příjemně osvěžující. Glow Scrub je ze všech scrubů zřejmě ten “nejdrsnější”, já osobně ho mám ale asi nejraději. Navíc se mi líbí, že při smývání cítím, jak na mé pleti zanechává jemný, nemastný filtr, takže pleť ani trošku nepne. Vyživující verze s kakaovým máslem má hutnou, vyživující konzistenci, která si dokáže poradit i s velmi vysušenou pletí. Samozřejmě je poté potřeba nanést krém, ale když použiji stejný krém a jakoukoliv jinou verzi, rozdíl v hydrataci je opravdu znát.
Když vynechám parfemaci, která je mimochodem úplně famózní (varianta se zrníčky z kiwi voní opravdu jako kiwi 💘), tak hlavní důvod, díky kterému si mě tyhle “cukříci” získali, byl ten , že vám tu pleť opravdu obrousí – šetrně, ale efektivně! Nejedná se tedy o klasický drogerkový standard, kdy v peelingu najdete tři zrníčka a tím to hasne. Jejich aplikaci si proto každý večer užívám a následný pocit po umytí taktéž. Pleť je neuvěřitelně hebká, jemná, bez jediné šupinky a při použití Clear nebo Glow verze navíc i krásně čistá. 
A jestli bych vám Smooth Sugars scruby doporučila? Určitě ano! Seženete je klasicky v DM, Tetě i Rossmannu a to za cca 250,- korun.
Co na “cukříky” říkáte vy? Líbí x nelíbí? Který je váš favorit?

14 comments

Reply

milujem ich všetky <3 tiež sa o nich chystám písať recenziu a určite bude kladná. ten zelený kivi je proste TOP

Reply

no líbí se mi moc! nejvíc asi kiwi 🙂

Reply

Taky jsem byla na první pohled nejvíc nadšená z kiwi, božsky voní! 🙂

Reply

Vyzerajú pžasne všetky tri, strašne by som ich chcela skúsiť 🙂

Candy | C a n d y G r a n t

Reply

Tak ten kiwi opravdu nutně potřebuji! 🙂

Reply

Jojo tyto peelingy mě zajímají, super článek 🙂

Reply

Děkuju! 🙂

Reply

Ještě jsem nezkoušela, ale podívám se 🙂

Reply

jéj, vyzerajú naozaj krásne, to balenie je podľa mňa veľmi dôležité 😀 určite sú super 🙂

Sabi z blogu Beautiful savage

Reply

Vypadají skvěle <3 Ten s kiwi musím vyzkoušet 🙂

http://www.mummysweetbaby.blogspot.cz

Reply

Tak ty jsou dokonalé, hned bych nějaký taky vyzkoušela. 🙂
welcometomyworld

Reply

Musím říci, že ačkoli mi černá maska nepřišla nějak extra, tak na tyto peelingy se moc těším! Hlavně na ten zelený s kiwi 🙂

LITTLE THINGS FOR EM

Reply

Koukám, že Clear scrub nadchnul úplně všechny! 🙂

Reply

Všechny vypadají pěkně, asi budu muset vyzkoušet 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *