V úterý jsem se zúčastnila tiskové konference u uvedení revoluční konopné kosmetiky Canneff na trh. Mně osobně přišla z povídání hostů, kterými byli zástupce investorů Karel Janeček, chemik Jan Storch, expertka na vývoj finálních forem kosmetických produktů Lenka Průšová a Anička Polívková, která jako jedna z prvních tuto značku otestovala, velmi zajímavá, proto bych vám jí ráda představila.

Základem kosmetiky Canneff je Cannabidiol; jednou z látek, obsahující konopí. Nemá psychotropní účinky, zato má neuvěřitelný léčebný potenciál. Dokáže chránit buňky před oxidativním stresem, působením toxických a škodlivých látek a vykazuje i protizánětlivé účinky. Látka Cannabidiol působí příznivě pro každý typ pleti. Je to z toho důvodu, že v lidském těle na povrchu buněk přirozeně existují receptory pro Cannabidiol – receptory typu CB1 a CB2. Cannabidiol tak aktivuje přirozené
schopnosti pleťových buněk a vybízí je k regeneračnímu chování, což vede k celkovému omlazení pleti a jejímu zkvalitnění. V produktech najdete kromě této složky například kyselinu hyaluronovou, rostlinné ceramidy, čisté přírodní oleje nebo vitamíny a jsou vhodné pro ženy s citlivou, normální a sušší pletí.

A jaké produkty značka Canneff nabízí? Za prvé denní krém, který při pravidelném používání zpomaluje stárnutí, redukuje jemné vrásky a linky, zajišťuje účinnou rehydrataci a ochranu před stresem a vlivy prostředí. Za druhé noční krém, které zajišťuje účinnou regeneraci a zklidnění pleti během spánku. Za třetí tělové mléko, které dlouhodobě zlepšuje celkový stav a vzhled pokožky. Při pravidelném používání bezprostředně po sprše obnoví přirozený ochranný film a a dopřeje jí potřebnou výživu. Za čtvrté krém na ruce pro celodenní péči a ochranu rukou, pomáhá obnovit ochrannou bariéru pokožky a podporuje přirozený proces regenerace. Posledním, ale neméně důležitým produktem je CBD gel, který obsahuje největší koncentraci Cannabidiolu a poskytuje tak nejúčinnější možnost regenerace kůže. Gel byl speciálně vyvinutý pro cílenou lokální péči o suchou, citlivou a podrážděnou pokožku.

Co se týče samotné tiskové konference, musím říct, že se zařadila mezi jednu z nejhezčích, které jsem navštívila. Konala se v prostorách neuvěřitelné krásné a poklidné zahrady této vily, do které bych se bez protestů okamžitě nastěhovala 😁

Vynikající byl i catering, kde každý pokrm obsahoval jednu z ingrediencí, kterou můžete najít právě v produktech Canneff.

Na tiskovce jsem se potkala s Jančou, takže jsem byla ráda, že tam vidím známou tvář a mým si s kým popovídat. Probraly jsme novinky v českém blogorybníčku, vyfotily první poslední a ochutnaly různé pochoutky.

Při odchodu jsme dostaly taštičku se všemi produkty, takže se můžete těšit na kompletní recenzi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *