Po delší odmlce vás opět vítám u článku o mých kosmetických oblíbencích, tentokrát za měsíc duben. Protože jsem za poslední dobu vyzkoušela tolik skvělých produktů, vybrat tu nejlepší pětku nebylo vůbec jednoduché. Pojďme se na ně podívat…
1. Začneme konturovací paletkou Pro Contour od Freedom Makeup, na kterou jsem vám už společně s dalšími produkty této značky psala recenzi a jak asi i sami poznáte dle prosvítajícího dna, tak paletku od té doby používám bez výjimky pokaždé, co se líčím. Tmavá část mi odstínově vyhovuje po všech stránkách a samotný produkt na pleti vypadá úplně úžasně, přirozeně a vydrží celý den až do odlíčení. 
2. Hloubkově čistící masku s aktivním úhlím z nové řady Clear Proof od Mary Kay jsem vám již ve zkratce představila v článku o produktové snídani s touto značkou. Maska mě zaujala právě už na této akci a již po prvním vyzkoušení jsem věděla, že budeme kamarádky. Nevím jak vy, ale já úplně miluji pleťové masky, které pleť dokážou opravdu precizně vyčistit a to tato umí přímo na jedničku. Více vám o ní povím v samostatném článku.
3. Konturovací štětec a vůbec všechny štětce, které od značky Real Techniques vlastním, jsem si zamilovala po prvním použití natolik, že si na štětce jiných značek, které mi stojí v stojánku na štětce, ani nevzpomenu. Jak s tímto konturovacím, tak i se štětcem na pudr se pracuje jedna báseň, neškrábou, nepouští chlupy a mají skvělý design! 
4. Až donedávna jsem byla skálopevně přesvědčená, že pouze s pomádou na obočí si přirozeně obočí zkrátka a jednoduše upravit nejde… nebo alespoň mně rozhodně ne. Pak jsem si ale jednou zapomněla přibalit stíny a nezbylo mi nic jiného, než se s ní poprat. A ejhle – ono to šlo! Od té doby jsem na stíny nesáhla a používám výhradně jen pomádu a musím uznat, že obočí s ní vypadá snad ještě přirozeněji. Tato od Makeup Revolution má navíc perfektní popelavě hnědý odstín (Ash Brown), který mi sedí jak ulitý. 
5. Poslední je novinkový Exfoliační čistící krém se zeleným čajem, který jsem si koupila, protože se mi chtělo vyzkoušet něco nového a tento produkt mi v Sephoře jako první padl do oka (dobře, to kecám – první, který nestál majlant 😀 ). Peeling má v sobě místo klasických zrníček jakési kousky “žele”, které jsou ovšem při aplikaci velmi příjemné a efektivní. Pleť jemně obrousí a navíc i pěkně vyčistí, takže je pak neuvěřitelně jemná, hebká a nevysušená.
Máte zkušenosti s některými z produktů? Které produkty jste si minulý měsíc oblíbili vy?

5 comments

Reply

Od Freedom si musím už aj ja niečo kúpiť a paletka vyzerá super.

Reply

Zrovna teď probíhá v Tetě pro všechny členy klubu na kosmetiku Freedom snad 40% sleva, tak se tam skoč mrknout 😉

Reply

Já z těchto produktů nic nezkoušela, ale Freedom značka mě láká a navíc když ještě je sleva v tetě tak výrazná 🙂

Reply

Tak tu pomádu na obočí vyzkouším, ale taky se mi to takhle jednou přihodilo, že jsem neuměla používat dobře nějaký produkt a pak když jsem měla jen ten jediný, tak to šlo a nakonec to byl ,,bestie" haha BEAUTYPUSINKA

Reply

Ta konturovací paletka vypadá dost dobře. Už jsem nad ní uvažovala. Nejspíš se pro ni do Tety stavím, zvlášť když čtu tak kladné ohlasy:)

…Instantní krása…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *