A protože bych vás nerada ošidila o novinky, které mi v poslední době byly představeny, dnešním článkem budeme pokračovat v eventové krasojízdě – tentokrát se bude týkat snídaně se zastoupením společnosti Procter & Gable, pod kterou spadají značky Pantene, Head & Shoulders, Aussie a Oral B.
Představení probíhalo v nádherných prostorách Centra současného umění DOX. Po přivítání jsme se mohly usadit a v klidu si vychutnat bohatou snídani. My s Karolínou jsme vsadily na vynikající, křupavoučké sladké pečivo. Poté následovalo samotné představení produktů.
Pantene si připravilo hned několik zajímavých novinek. První z nich je šampon, kondicionér a maska v jednom. Tento produkt mě osobně zaujal nejvíce, protože často cestuji a potěšilo by mě, když bych si s sebou mohla sbalit jen jeden vlasový produkt místo třech, né-li víc. 3 Minute Miracle kondicionér naopak potěší všechny ty, které nebaví používat klasické masky na 10 – 15 minut. Tento tříminutový zázrak má totiž stejné vlastnosti jako již zmiňovaná maska, takže díky němu ušetříte čas, ale přitom svým vlasům dopřejete výživnou péči. Poslední novinkou je kondicionér v pěně pro jemné vlasy. Ty já sice nemám, ale jelikož je úkolem této vychytávky nezatěžovat vlasy, přeje jen jej vyzkouším. 
Od Head & Shoulders jsem si toho příliš neslibovala, ale nakonec jsem byla mile překvapená. Mně osobně nejvíce zaujala řada Supreme Repair s arganovým olejem, která má vlasům nejen pomáhat od lupů, ale také jim dopřát potřebnou výživu. Značka pochopitelně myslela i na pány, proto se v nejbližší době můžete těšit na limitovanou fotbalovou edici pánských šampónů.
I Aussie přišlo s kondicionérem ve spreji, a to v rámci nové vlasové řady Pure Locks, která díky obsahu antioxidant dopřává vlasům “detox”. Produkty vlasy čistí, poskytují jim výživu a zanechávají je osvěžené a extra zářivé. Řada kromě kondicionéru ve spreji obsahuje klasickou tříminutovou masku, balzám, ochranný sprej a šampón, který je bez silikonů, parabenů a barviv.
V rámci značky Oral B nás provedl pan Petr Fiala, se kterým jsme se nejprve bavili o zubní hygieně. Věděli jste například, že velké procento lidí si čistí zuby klidně jen 40 sekund? Nebo že téměř nikdo nepoužívá mezizubní kartáčky nebo ústní vodu? Vysvětlil nám také, proč a v čem je elektrický kartáček lepší oproti tomu klasickému a představil nám chytrou aplikaci, která je svázaná s produkty Genius – například novinkou v rose gold provedení, kterou můžete vidět na fotce výše.
Novinky jsme samozřejmě dostaly na otestování, takže se můžete těšit na recenze a pokud byste si o některé z nich chtěli zasoutěžit, navštivte můj Instagram.
Moc děkuji zastoupení Procter & Gamble za pozvání!
Které z novinek vás zaujaly? A jak jste na tom se zubí hygienou? Používáte klasický kartáček nebo elektrický?

8 comments

Reply

Mě zaujalo to jídlo. 😀 Ale ne, líbí se mi i zubní kartáček, já používám stále obyčejné. Těším se na recenze vlasové kosmetiky. 🙂
welcometomyworld

Reply

Teď už elektrický 😀 ale přiznám se, že občas se vracím i ke klasickému. Hlavně teda v noci, jinak bych tím zvukem vzbudila celý barák 😀 ale dárek to byl suprovy 🙂 stejně jako celá akce

Reply

Já jsem se poprvé lekla – ten zvuk mi připomíná vrtačky u zubaře 😀

Reply

Taky jsem byla pozvaná, ale díky návštěvě lékaře jsem to musela odvolat :-(, ale jistě to muselo být super.

Reply

Och, to jedlo ! mňam 🙂 a ja používam klasickú kefku na zuby, zatiaľ ma elektronická zubná kefka nejako neláka 🙂 ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply

Také používáme elektronický zubní kartáček a naprostá spokojenost. 🙂

LIFESTYLE AND BEAUTY

Reply

Těším se na recenze, protože novinky mě hodně zaujaly. 🙂

Reply

curaprox forever and ever babe ! 🙂 krásne fotky..a to jedlo oh

My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *